Bývalý televízny reportér Laco Ďurkovič (48) už roky bojuje za práva otcov. Sám viedol zúfalý spor o syna Nimka, ktorý žije so svojou matkou. Potomka nevidel už sedem rokov. Pôvodne mal podľa dohody na stretávanie so synom vymedzený čas, neskôr sa na základe rozsudku s ním nemohol stýkať.

Pred pár dňami, tak ako každý rok, napísal synovi k jeho sviatku odkaz na sociálnej sieti. „Čau Nimi, dnes máš sedemnásť rokov. Už je to siedmy rok, čo sme sa nevideli, nepočuli, neviem o tebe nič,“ adresoval synovi smutnú narodeninovú správu a zarmútene pokračoval: „ Žiaľ, takto to na Slovensku niekedy funguje, aj keď má každý plné ústa rodiny... Dúfam, že sa más fajn, prajem ti všetko najlepšie k narodkám a maj sa čo najlepšie, ako sa dá.“

Ako Nimko vyzerá dnes, jeho otec nevie, naposledy syna videl pred dvomi rokmi, aj to iba na fotografii, ktorú mu poslali známi. Vďaka za fotku, kamoši. Takže konečne viem, ako vyzerá. Aktuálne takto, dobré háro,“ dodal vtedy bývalý reportér, na ktorého sa syn extrémne pobodá.

FOTO v GALÉRII

https://www.facebook.com/photo?fbid=10225459008375301&set=a.1425713296017