Pred časom Slovensko žilo kauzou domáceho násilia, ktoré na svojom Instagrame zverejnila bývalá misska a influencerka Ráchel Karnižová (22). Jej bývalý partner Tommy Kotty (31) ju údajne zbil a znásilnil. Ten sa nedávno vrátil z liečenia a povedal svoju verziu Ráchelinej spovede. Výrazná červenovláska aktuálne hviezdi v šou Love Island a diváci sú z traumatizovanej mladej ženy naozaj prekvapení. Píše o tom Diana Drobuliaková pre denník Plus JEDEN DEŇ.

Keď sa tesne pred štartom diváci dozvedeli, že na Kanárske ostrovy mieri aj Rachel, ktorá ešte donedávna vyplakávala a dva týždne zverejňovala dôkazy o tom, ako ju mal jej bývalý priateľ Tomy Kotty zmlátiť a údajne aj znásilniť, diváci ostali nemilo prekvapení. ,,Veď neustále opakovala, že si chce dať od chlapov na dlhší čas pauzu a ona ide krátko na to do Love Island? Sme blbí my či ona?" písali ľudia.

Ráchel tvrdila dokonca aj to, že ju mal Tomy znásilniť. Ten jej tvrdenia poprel.
Zdroj: Instagram @rachellkka

No a Rachel sa vo vile správa presne tak, ako mnohí očakávali. Púta na seba pozornosť, je hlučná a vyzývavá. A hoci zo začiatku ostala na ocot, pretože nikto z chlapcov ju nechcel, zachránila sa a zo šou nevypadla. Nevypadla ani po tom, čo porušila pravidlá a na noc vliezla do postele chlapovi, s ktorým netvorila pár. Ani po tomto nevypadla. Za to taký Lu, ktorý si tam začal budovať úprimný vzťah s Adrianou, letel domov už po troch dňoch, čo divákov mimoriadne naštvalo.

V ohrození ostali Sandro, Rachel, Lu a pridala sa k nim Mariam. V šou skončili Lu a Mariam.
Zdroj: VOYO

Rachel si však konečne vo vile niekoho našla. Je ním exotický Claude. Práve s ním už mala ,,čoro-moro" v posteli, čo počuli všetci v spálni. Ubehli iba tri dni a medzi nimi už došlo aj k sexu v kúpeľni. Priznala to aj samotná Ráchel, ktorá to s hrdosťou vyžvanila ostatným dievčatám.

Diváci sú z nej totálne znechutení. ,,Je to obyčajná radodajka! Že sa nehanbí," napísala diváčka. ,,Lu zo šou letel, hoci si tam našiel spriaznenú dušu. A v šou držíte Ráchel, ktorá si tam išla ,,zaprcat" už po troch dňoch," kopia sa komentáre. ,,Nedáte hlasovanie, čo chcú diváci? Pretože my by sme tú nadržanú Ráchel poslali expresne domov!" napísala Erika. ,,Najviac vtipné je, že Ráchel a Claude ešte vyhrali, že môžu stráviť noc v hideway. Načo? Keď si to rozdávajú priamo v spálni a v kúpeľni," smejú sa fanúšikovia šou.

Rachel si to po troch dňoch rozdala s Claudom.
Zdroj: VOYO

Niektorí sú však znechutení aj z iných vecí. ,,Úplne ukážkový prípad zlomenej ženy, ktorá si mala prežiť nejakú sexuálnu traumu," pridala sa Luci. ,"Doteraz vyplakávala, že mala byť znásilnená a ona po troch dňoch v šou roztiahne nohy?" nechápu ľudia. ,"Takto sa správa žena, ktorá vyplakávala, že ju ex zmlátil, vraj aj znásilnil? A že si ide dať od mužov pauzu? A ona si to rozdá po troch dňoch v šou, ktorú pozerá celé Česko a Slovensko?" odkazujú jej viacerí. ,,Z Love Island spravila Porno Island."

FOTKY Z POSTELE A AKO SI TO RÁCHEL ROZDALA AJ SO ŽENOU, SI POZRITE V GALÉRII