Ešte v piatok dopoludnia to nevyzeralo na dramatický deň. Hudobníkova manželka Erika Kandráčová (37) zdieľala na sociálnej sieti záber v červených šatách, vo vysokom štádiu tehotenstva totiž nafotila celú sériu štýlových fotografií. Podľa informácií PLUS7DNÍ sa však potomok vypýtal na svet ešte pred termínom. Krátko pred obedom v nemocnici v Šaci už manželka Ondreja Kandráča porodila svoje tretie dieťa. K deväťročnému synovi Ondrejovi a sedemročnej dcére Emme pribudlo dievčatko s mierami 48 centimetrov a 2840 gramov.  "Dali jej pekné slovenské meno Mária,"povedal náš zdroj. 

Dojatý Ondrej Kandráč prehovoril niekoľko hodín po pôrode pre joj.sk, keď sa ešte nachádzal v nemocnici. „Aj keď sme v dnešný deň pôrod neplánovali, práve dnes by sa bol môj otec dožil svojej 70 - ky," povedal muzikant. "A ešte jednu perličku (nečakanú) sme pri tomto dátume našli. Moja babka z maminej strany sa volala Mária a práve 26. 6. 2020 by sa dožila svojich 89-tych narodenín. Vraví sa, že nič v živote sa nedeje náhodou, tak verím, že malá Mária bude ich dôstojnou pokračovateľkou a následníčkou. V tejto chvíli je však dôležité, aby bola mamka Erika a dcérka zdravé a šťastné. Už teraz sa teším na to, ako túto novinu oznámime deťom, keďže ráno nikto z nás nič netušil."

Po predchádzajúcich dvoch pôrodoch pani Kandráčová, ktorá podstatnú časť tehotenstva prežila počas pandémie, nestresovala. „Cítim sa, chvalabohu, dobre, hoci prehliadky sú teraz trochu v obmedzenejšom režime. S gynekológom sme však stále v spojení a na vyšetrenie, ktoré nevyhnutne potrebujem, v pohode idem,“ vyjadrila sa pre PLUS 7 DNÍ počas tehotenstva. „Nevystavujeme sa zbytočnému riziku. Poctivo všetko dezinfikujeme, nosíme rúška a keď treba nakupovať, chodím len ja,“dodal muzikant.

FOTO šťastného Ondreja Kandráča s manželkou v GALÉRII

 

Mohlo by vás zaujímať: