Kto by nepoznal slávnu Bambuľku, herečku Moniku Haasovú. No v posledných rokoch je vari ešte známejšia jej mladšia sestra, herečka Zuzana Haasová. A majú aj najstaršiu sestru, kostýmovú výtvarníčku Ivetu. Ako sa kedysi dievčatá samy charakterizovali, Iveta ako najstaršia je ich prirodzený šéf, najmladšia Zuzana je zase taký kohút na kopci, či presnejšie hlasná trúba. A prostredná Monika je cirkusáčka.

Ich nebohá babička im síce hovorila, že všetky tri dievčatá sú cirkusáčky, ale prízvukovala im, aby vždy držali spolu, za každých okolností, či bolo dobre a najmä keď bolo niečo zlé. Všetko sa preto vždy snažili riešiť v rodine a držali spolu.

 

Keď sa rodičia troch sestier po čase rozviedli, dievčatá zostali s mamou a jej rodinou. Ich otec Karol sa odsťahoval do Žiliny, a tam si založil novú rodinu. Našťastie, puto medzi ním a dcérami sa nepretrhlo, naopak. Tak, ako bola vždy súdržná rodina ich mamy a často sa stretávali a stretávajú dodnes, tak je súdržná aj rodina ich otca.

Pozrite, ako vyzerajú bratia sestier Haasových!

 

Z otcovej novej rodiny im pribudli dvaja nevlastní bratia, ktorí sú dnes už dospelí. Starší Karol dostal meno po otcovi a je tréner, mladší Samuel študuje na vysokej škole. Majú s nimi tiež vynikajúci vzťah, a keďže v pôvodnej famílii dievčat bol babinec, dokážu teraz oceniť aj mužský element v rodine. Budete prekvapení, ako ich dvaja bratia vyzerajú, pozrite FOTO v GALÉRII. Podobajú sa?