Muzikant, kresťan, právnik a najnovšie aj model Ego, sa v minulosti prezentoval aj vulgárnym spôsobom, tomu je vraj koniec. „Ako otec dvoch detí si to už nemôžem dovoliť a ani nechcem,“ vyjadril sa pre PLUS 7 DNÍ.  

Polepšený

V mimoriadne otvorenej spovedi priznal Ego ľútosť nad hriechmi svojej minulosti. Nebolo ich málo, no jeho meno sa najviac spomínalo v súvislosti s kauzou z roku 2014, do ktorej bol namočený podľa vlastných slov neprávom. Išlo o kúpu predraženého CT prístroja pre piešťanskú nemocnicu. Raper vtedy sedel v správnej rade tejto nemocnice, ktorá ho vo verejnom obstarávaní nevýhodne kúpila. „Aj keď neskôr vysvitlo, že som v tom nevinne, a všetci sa mi ospravedlňovali, mám občas pocit, že mi to ublížilo,“ priznáva. Tŕňom v oku sa stal aj pre najbližšiu rodinu. Lavíne kritiky nasadil korunu manžel jeho sesternice, ktorý na sociálnu sieť napísal status v znení: Kradneme len raz. 

Kalkuloval

Neskutočne sa ma to dotklo. Od cudzích by mi to bolo jedno, ale rodina? Otvorene ma obvinil, že som niečo ukradol. To som nemohol nechať len tak. Preto som nahral video, kde som v úvode do očí ľuďom povedal, že som nič neukradol, a nakoniec šupol zopár nadávok, aby mali ľudia tendenciu vypočuť si celý úvod, keď chcú počuť nadávky na konci. Vedel som, že z toho bude ,poprask‘, ale potreboval som, aby čo najviac ľudí počulo ten začiatok. Kalkuloval som,“ hovorí otvorene o legendárnej nahrávke plnej vulgarizmov.

Ego sa nevyhýba ani komentovaniu najintímnejších oblastí svojho života. Málokto vie, že je mimoriadne kresťansky založený a so svojou rodinou sa pravidelne modlí. K Bohu sa snaží z pozície vlastnej popularity obrátiť aj zločincov v slovenských väzniciach, ktoré pravidelne navštevuje. Stretol sa tam aj s niekdajším bosom mafiánskeho podsvetia Mikulášom Černákom.

Z neho ide veľká energia. V jednej malej miestnosti sedel s ďalšími štyrmi väzňami. Všetci čušali, iba on kládol kadejaké otázky. Snaží sa rozoberať život, rôzne situácie, musel som s ním psychologicky bojovať. Nemohol som sa mu podvoliť, ale mal som poriadne v bruchu,“ priznáva.

Celú spoveď rapera Ega, nájdete v aktuálnom vydaní časopisu PLUS 7 DNÍ
Zdroj: PLUS 7 DNÍ

Ego v rozsiahlej spovedi ďalej hovorí o tom, ako sa s Černákom pomodlil Otčenáš, filozofuje na tému nenávisť, pravda, ego, pokora, či rasizmus. Opisuje tiež svoj obrovský obdiv k Rytmusovi s ktorým trávil v Piešťanoch pubertu, no rozhovoril sa aj o svojom otcovstve a snahe o bezhriešny rodinný život.

Pozrite si v GALÉRII zábery EGA za múrmi väznice. Aj takto vyzerajú jeho vystúpenia! 

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní časopisu PLUS 7 DNÍ