Takmer prišla o život. Bývalá priateľka Borisa Kollára Linda Antal Rezešová (40) mala koncom roka vážnu nehodu. „Dnes som nepríjemne spadla pod kobylu a zachytila ma kopytami. Zostala som v bezvedomí, so zapadnutým jazykom. Dušan Sabo mi vytiahol jazyk a zavolal záchranku. Prebrala som sa až v sanitke a potom zase, až keď mi šili bradu," napísala Rezešová na Instagrame, kde zverejnila aj zábery svojich zranení. 

Dnes už vyzerá výborne, aj keď, ako sama priznala, stále je opuchnutá a najmä vďačná, že žije. „Dnes už sme vyberali stehy, ešte opuch na brade a ústach, ale budem ako rybička,“ priznala Linda, ktorá sa zo zranení dostala aj vďaka tomu, že študovala homeopatiu, a tak vie svojmu telu adekvátne pomôcť. Dokonca už navštívila aj svoju kobylu, na ktorej sa jej úraz stal. „Bola som ju pozrieť, či jej chýbam, že také drevo jej nechýba,“ zavtipkovala podnikateľka.

Rezešová ešte pred pár týždňami pomáhala svojmu expartnerovi politikovi Borisovi Kollárovi (55), ktorý po ťažkej autonehode koncom októbra skončil v nemocnici. Lekári ho dávali dokopy po tom, čo si zlomil krčný stavec.

Aktuálne fotografie Rezešovej nájdete v našej GALÉRII