Mnoho ľudí sa dostane do pomykova skôr, než opustí svoj šatník - takto začína definícia dress kódu, ktorému sa hovorí semi formal. Tento dress kód určili hostitelia aj na otvorenie novozrekonštruovaného pezinského zámočku a mnohým hosťom ním zavŕtali chrobáka do hlavy.

"Nejde tu rozhodne o ples v opere, ale stále je to udalosť, kde ukazujete, že vám na hostiteľovi záleží. Nepísané pravidlo znie, že večer by ste mali mať na sebe vždy tmavé odtiene a naopak cez deň nechávať čierny oblek v šatníku,"mohol si prečítať aj hudobný manažér a otec známej slovenskej herečky Jožo Šebo. Vysvetlil si to zrejme po svojom a zo skrine vytiahol dva ikonické kúsky - košeľu so zeleným vzorom a žlté krátke nohavice. S týmto outfitom by sa stratil na každej jamajskej párty, no medzi slovenskou smotánkou vytŕčal z davu. 

Dress kód zachráňovala aspoň mama Zuzany Kubovčíkovej Šebovej. Manažérova manželka si dramaticky vyčesala vlasy, odhalila chrbát a do outfitu vniesla toľko extravagancie, koľko si situácia vyžadovala. Aj keď podľa nás výrazne pripomínala dcéru v póze, keď hrá Cuky Luky.

Ako sa rodičia Zuzany Šebovej obliekli, nájdete vo fotogalérii.