Dominika Cibulková (31) počas svojej tenisovej kariéry roky tvrdo drela na tréningoch, ale na druhej strane si vedela aj užívať život. Hoci Dominika vždy veľa cestovala nielen kvôli športu, ale aj za oddychom v luxusných destináciách, nepohrdne ani relaxom na rodnej hrude.

Pre chvíle oddychu s rodinou si minulý rok vynovila svoju chalupu na Záhorí v Plaveckom Podhradí. Tú Dominika vlastní už od svojich devätnástich rokov a minulý rok tesne pred pôrodom syna Jakuba prešla nehnuteľnosť rozsiahlou rekonštrukciou.

 

Nazývať toto luxusné sídlo chalupou je hádam aj nepatričné. Za takto zrekonštruovaný vidiecky dom s bazénom by sa nehanbili ani vo vychytenej dovolenkovej destinácii. A Dominika tu ukázala, že vie, čo je pekné.

Dominikina chalupa vyzerá luxusne, pozrite si FOTO v GALÉRII>>

Vo veľkoryso riešenom interiéri dominuje okrem prírodných farieb biela, z materiálov svetlé drevo, ktoré celý priestor zútulňuje. Chalupa je moderne zariadená, všetko pôsobí decentne a vkusne. Za interiérom rozhodne nezaostáva ani exteriér s nádherným bazénom z bieleho kameňa. Dominika tu má skvelé miesto pre oddych tak v lete, ako aj v zime.