Radšej by už nikam nemala vychádzať. Keď tenisová hviezda Dominika Cibulková (31) opustí v pandemických časoch svoj byt, končí sa to škandálom. Aspoň posledné týždne tomu tak určite je. Po bratislavskom Starom Meste sa neraz pohybuje bez rúška a keď sa treba dať zaočkovať, netuší, že predbieha zdravotníkov.

Ešte poriadne neodoznela kauza Cibulkovej prednostnej vakcinácie na Kramároch a už je Dominika opäť v centre pozornosti. V sobotu doobeda sa totiž, údajne aj s kamarátkou, rozhodla vyvenčiť psov v bratislavskom Sade Janka Kráľa.

Chodí s klapkami na očiach?

Dominiku Cibulkovú prichytili v Sade Janka Kráľa.
Zdroj: Pavol Zachar

Špacírka Dominiky Cibulkovej v prírode nedopadla najlepšie. Hliadka petržalskej mestskej polície si totiž všimla, že dvojica mala voľne pusteného psa, čo nie je v Sade Janka Kráľa povolené. O zákaze voľného pohybu štvornohých miláčikov informujú aj viaceré tabule pri vstupe do parku TU. Túto informáciu však bývalá tenistka nepostrehla a keď jej ju pripomenuli mestskí policajti, podľa nášho zdroja to neniesla najlepšie. Nakoniec jej museli napariť pokutu.

"Dominika Cibulková bola riešená za porušenie všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov," potvrdil pre PLUS 7 DNÍ hovorca mestskej polície Peter Pleva, podľa ktorého dostala športovkyňa "na dôchodku" blokovú pokutu. "Za porušenie VZN je možné uložiť  pokutu do výšky 30 eur," dodal.

FOTO, ako Cibulková venčila psa v Sade Janka Kráľa, nájdete v GALÉRII

Bývalá tenistka sa k pikantnému sobotnému incidentu nevyjadrila. "Toto je moje súkromné číslo, poprosím vás, už ma sem nikdy nekontaktovať. Ďakujem," napísala PLUS 7 DNÍ nešťastníčka Dominika a poslala oficiálny kontakt, na ktorý už nikto nereagoval.

Mohlo by vás zaujímať: