Osem rokov strávila speváčka Dominika Stará (26) za veľkou mlákou a po návrate domov stihla toho už dosť. Dokončila štúdium manažmentu na vysokej škole, odmietla ponuku premiéra Igora Matoviča stať sa jeho hovorkyňou a zamilovala sa. „Som tou najšťastnejšou ženou na svete a netuším, čím som si ťa zaslúžila. Si stelesnením všetkých mojich modlitieb a tajných túžob. Teším sa na ďalších milión dní s tebou,“ vyznáva sa zo svojich citov. Identitu frajera, s ktorým sú vekovo približne rovnako starí, však tají. „Dohodli sme sa, že spoločné fotky nebudeme zverejňovať, on nie je z našej pracovnej oblasti,“povedala nám Dominika, hoci sa nedávno zasnúbila a plánuje svadbu. Ako prakti­zujúca kresťanka však spravila krok, ktorý pragmatikom vyráža dych.

Ako to dopadne

O priateľovi speváčka hovorí, že je jej prvý, zoznámili sa vlani pri nákupe nehnuteľnosti. „Chcela som sa osamostatniť a cez kamarátku ‚realitáčku‘ som hľadala byt, prišla som na obhliadku a bol tam aj on. Padli sme si do oka, začali sme sa rozprávať a stretávať, až sme nakoniec kúpili jeden spoločný byt,“priznáva Stará rýchly spád. Fanúšikom sa už pochválila zábermi z priebehu rekonštrukcie nového bytu. „Spoločne platíme aj hypotéku. Zatiaľ je byt napísaný na jedného z nás a po svadbe polovicu prevedieme darovacou zmluvou na toho druhého. Zatiaľ tam býva priateľ,“ priznala bez okolkov speváčka.

Do bytu sa spolu s priateľom zatiaľ nesťahuje. Dôvodom sú kresťanské hodnoty, ktoré dôsledne dodržuje, čo sa v dnešnej dobe vidí zriedka. „Plánujem sa presťahovať budúci rok po svadbe, uvidíme, kedy presne. To, že som veriaca, vedia o mne ľudia už od SuperStar, kde som súťažila. Možno sa to nevidí často, ale ja mám názor, že vieru treba dokazovať aj skutkami a toto je jeden z nich,“tvrdí Dominika.

V súčasnosti býva v Šamoríne u rodičov. To, že si novotu svojho bytu nevychutná naplno, jej vraj neprekáža. „Dlho sme sa o tom rozprávali, uvažovali sme, kto z nás tam pôjde. Rozhodlo, že priateľ nie je z Bratislavy a býval v podnájme,“priznala, prečo dostal prednosť jej milý.

Budúci zaťko

Hoci spoločná kúpa pred manželstvom nie je štandardná, priateľovi verí a nebojí sa, že by o svoju investíciu mohla prísť. „Keď vieš, tak vieš. To nie je o tom, že teraz sme zaľúbení a v eufórii urobíme hocičo, ale pre mňa aj pre neho láska a vstup do manželstva sú v iných hodnotách,“prízvukuje. Navyše zblížili sa už aj s rodinami. „Nevedela som si predstaviť, aké to raz bude, keď dovediem priateľa domov. Ale mamina môjho priateľa zbožňuje, pomaly ho volá zaťko a on ju svokrička. Tatino je menej výrečný a priateľ je tiež tichší, takže si k sebe hľadajú cestu. Chodia spolu na pivo, robia spolu v záhrade.“

Život sa Dominike nedávno mohol otočiť úplne iným smerom, keď dostala ponuku od Igora Matoviča na miesto jeho hovorkyne. „Rozmýšľala som o tom, no už vtedy som vedela, že v dohľadnom čase by som sa chcela vydať a založiť si rodinu. Nevedela som si predstaviť, ako by som zvládala aj materskú, aj byť na takom poste,“vysvetľuje nám dôvody, prečo tento lukratívny flek odmietla. Namiesto kariéry vo veľkej politike tak teraz rieši svadbu. „Vždy sa mi páčili veľké sukne, princeznovský štýl. Možno si tým kompenzujem komplex, že som malá, mám iba 160 centimetrov,“ sníva o svadobných šatách bývalá superstaristka a dodáva, že túži aj po závoji dlhom 3-4 metre. „A ešte aby bola svadba v Šamoríne v kostole,“
prízvukuje na záver.

Fotografie jej bytu a zásnubného prsteňa nájdete v našej GALÉRII