Zdalo by sa, že Dominika Stará prežíva jedno z najkrajších období svojho života. Približne pred rokom stretla totiž svojho osudového muža. Ich vzťah nabral rýchly spád, po polroku nasledovali zásnuby, dokonca si už kúpili a zariadili aj spoločný byt. Spolu však zatiaľ nebývajú, keďže Dominika je hlboko veriaca, spoločný život pre ňu bude možný až po svadbe v kostole.

Dominika so snúbencom teda chystala veľkolepú svadbu pre rodinu a kamarátov, ale korona pandémia jej plány zmenila. Najprv chcela svadbu odložiť na máj tohto roku, potom si to ale so snúbencom rozmysleli a rozhodli sa pre skorší termín. Ich deň D by mal prísť už onedlho. A keďže je situácia taká, aká je, a platia prísne opatrenia na podujatia väčšieho rozsahu, Dominika sa rozhodla pre svadbu len s úzkym okruhom najbližších.

Teraz však Dominika priznala, že už týždeň len plače, takže pre slzy ju s mejkapom ťažko niekto uvidí. Čo sa teda stalo? Nuž, Dominika sa síce na svoj nový život teší, ale pochytil ju veľký smútok za tým, že odíde z rodičovského domu. "Tak teda ešte pár dní v mamuškinej kuchyni...  Svoj odchod oplakávam už vyše týždňa takže make up dlhšiu dobu nehrozí 🙄😂 Hlavne keď tatino sentimentálne povie ,odchádza mi moja jediná princezná´ 😢," priznala bývalá SuperStaristka.

FOTOGRAFIE Dominiky Starej so snúbencom v GALÉRII>>

Život v rodičovskom dome jej bude chýbať, ale na druhej strane sa začína kapitola ďalšia, nová, pre ňu úplne nepoznaná. "Život s mužom, manželom. V našom krásnom bytíku. Len ja a on. Bojím sa..? Nie.. Len idem do niečoho nového. Teším sa..? Neskutočne," netají Dominka. A hoci nebude mať svadbu podľa svojich pôvodných predstáv, tvrdí, že bude ešte krajšia, dôvod chce prezradiť čoskoro.