Tak predsa sa dočkala! Keď sa Dominika Stará dala dokopy so svojím dnes už manželom Michalom, po pár mesiacoch mali jasno v tom, že sa chcú vziať. A Dominika mala jasno aj v tom, že túžila po princeznovskej svadbe. Takto pred rokom tu síce už bola prvá vlna pandémie korony, ale nikto si príliš nepripúšťal, že od jesene nám všetkým na dlho obráti život naruby.

A tak Dominika s Michalom začali plánovať ich princeznovskú svadbu v kaštieli. Žiaľ, potom sa veci „vyvrbili“ tak, ako to už poznáme a zaľúbenci svoju svadbu aj miesto jej konania presúvali podľa aktuálne platných nariadení. Napokon sa rozhodli, že ju budú mať už v januári za prísnych pandemických obmedzení len v kruhu najbližšej rodiny. Dominika však v kútiku duše stála snívala o tej svojej princeznovskej svadbe.

Tu bude mať Dominika druhú svadbu! Hotová rozprávka! FOTO

A teraz šťastná Dominika oznámila svojim fanúšikom radostnú správu: "Takže.. za týždeň svadbujeme na tomto rozprávkovom mieste! Len s tými najbližšími, ale aj tak.. Splnilo sa mi hneď niekoľko snov.. Svätá omša s obnovením sľubov... Poviem ÁNO už po druhý raz môjmu úžasnému manželovi.. A na jednu noc budem Princeznou...  Neprestávajte snívať. Sny sa plnia..."