Dominika Stará prežíva jedno z najkrajších období svojho života. Po skončení speváckej súťaže roky žila za veľkou mlákou, venovala hudbe, popritom študovala, ale potom sa vrátila domov a veľa vecí sa u nej zmenilo. Približne pred rokom stretla totiž svojho osudového muža. Ich vzťah nabral rýchly spád, po polroku nasledovali zásnuby.

Dominika Stará
Zdroj: Instagram D. S.

Speváčka nešetrí vyznaniami na adresu svojej lásky: "Moja istota v týchto zvláštnych časoch. Môj pokoj v tejto uponáhľanej dobe. Moja skala v čase skúšok. Môj prístav v čase búrok. Ďakujem, že pri mne stojíš už skoro rok. Život bez Teba si už ani neviem predstaviť a neviem sa dočkať dňa, kedy životom začneme tak ofi kráčať spolu, ako manželia. Až pri Tebe som sa naučila, čo je v tomto živote skutočne dôležité a bez čoho nedokážem existovať."

Dominika so svojím vyvoleným plánovala svadbu na budúci rok v máji, no korona pandémia všetko zmenila. Keďže nikto poriadne nevie, čo môže v najbližší mesiacoch očakávať, Dominika tiež zmenila plány a namiesto pôvodne plánovanej letnej svadby s väčším počtom svadobných hostí bude mať svadbu zimnú, len s úzkym okruhom najbližších. Podstatné pre ňu je, aby už boli s jej drahým zosobášení v kostole a mohli spolu bývať, lebo...

Dominika Stará
Zdroj: Instagram D. S.

 

Hoci im korona pandémia niektoré veci pozmenila, určite im nenarušila ich plány zariadiť si spoločné bývanie. Dominika na sociálnej sieti postupne zverejňovala, ako sa jej sen mení na realitu, a ako postupne dostáva ich vysnívané bývanie jasné kontúry. V byte už býva Dominikin snúbenec, ona sa k nemu plánuje nasťahovať až po svadbe, zatiaľ mu tam chodí len upratovať a navariť. "Štvrtky poobede chodím vždy k nám.. Pokochať sa kde to budem za pár týždňov bývať, povysávať, poumývať a hlavne navariť v mojej krásnej, vysnívanej kuchyni 👩🏼‍🍳 Milujem to tu.. ☺️," priznala šťastní Dominika.

Pozrite si v GALÉRII FOTO vysnívaného bývania Dominiky Starej.

Dominika sa tiež pochválila vyzdobeným vianočným stromčekom, ako k fotke napísala, tento rok zdobila hneď dva, jeden u rodičov, druhý v ich novom byte, ale ako poznamenala, naposledy ich zdobila ako slečna Stará.

Dominika Stará.
Zdroj: EMIL VAŠKO