Nič jej nie je sväté! Hoci Dominiku Gottovú trápia zlé vzťahy s vdovou Ivanou a sestrou Luciou, stále urobí niečo, aby pokoj v rodine nebol. Jej špecialitou sú najmä súkromné informácie o jej rodine, a najmä o rodine jej zosnulého otca Karla Gotta († 80). Nečudo, že Ivana Gottová, ktorá sa veľmi snaží udržiavať pozitívny obraz o jej zosnulom manželovi, je z toho na prášky.

Ešte pred pár dňami sa zdalo, že Dominika Gottová je rozhodnutá opustiť Česko a vrátiť sa k svojmu manželovi Timovi do Fínska, s ktorým  sa rozvádza, ale najnovšie sa rozhodla rozvod zrušiť. Po tom, ako zistila, že ju vo Fínsku žiadna svetlá budúcnosť nečaká, a najmä že s Timom nemajú ani kde bývať, vrátila sa do Česka a znova prišla s prekvapivými odhaleniami o svojom otcovi.

Dominika pre český portál super.cz prišla so šokujúcou informáciou o tom, že má nevlastného brata, a teda že Karel Gott mal syna. "Myslela som si to dlho a teraz mi to blízka osoba potvrdila, že mám brata. Meno tej osoby hovoriť nebudem, ale verejnosť by to mala vedieť," tvrdí teraz Dominika. Pravdou je, že Karel Gott, ktorý mal len dcéry, po synovi túžil, takže je minimálne zvláštne, prečo sa k nemu nepriznal už počas svojho života, keď nemal problém priznať svoje dve nemanželské dcéry Dominiku a Luciu.

Pozrite si v GALÉRII, s ktorou ženou mohol mať Karel Gott syna

Táto "novinka" vdovu Ivanu asi nepoteší, a jej zverejnenie sotva pomôže napraviť vzťahy medzi ňou a Dominikou. Navyše,  Dominika si pri tejto príležitosti neodpustila ani rypnutie do svojej nevlastnej sestry Lucie: "Je to pecka, že mám brata, ale bohužiaľ sa príliš nepoznáme a možno by ma nemal rád práve tak, ako Lucka."