Zdena Studenková (65) je nestarnúca herečka, ktorá zmysel pre módu nezaprie. V zrelom veku konkuruje mladším kolegyniam aj preto, že si na vizáži dáva poriadne záležať. Veľakrát triezvo priznala, že je proste na očiach divákov a nikto nie je zvedavý na neudržiavanú paniu. Je zástankyňou toho, že žena by sa mala o seba starať v každom veku. V januári predviedla svoj vylepšený chrup a predviedla sa aj v časoch pandémie.

Dôraz na detail

I keď je aktuálne pre hercov obdobie sucha, známa herečka nevysedáva len doma v teplákoch a nevyvára partnerovi, dirigentovi Braňovi Kostkovi (48). Nedávno si s kamarátom vyrazili do centra Bratislavy. Na divadelných doskách sa nemôže už niekoľko týždňov zvŕtať, ale neopúšťa sa ani mimo kamier. Napriek tomu, že kadernícke služby boli dlho obmedzené, herečka si vykračovala po ulici a mala perfektnú farbu vlasov so zdravými končekmi.

V súkromnom aj profesionálnom živote o Zdene Studenkovej každý vie, že je prísna a disciplinovaná, takže striktne dodržiava aj bezpečnostné opatrenia. Cez ochranné rúško sa každému ťažšie dýcha, ale herečka ho z tváre dole nedala. Zaobstarala si dizajnové so žiarivou kvetovanou potlačou. Jej rúško pripomína rozkvitnutú Andalúziu, kde sa temperament žien rovná tomu jej. Ani ruky si nechránila hocakými gumovými rukavicami zo supermarketu. Čiernu čipkovú bundu štýlovo doplnila plesovými rukavičkami.

EXKLUZÍVNE FOTO Zdeny Studenkovej počas pandémie nájdete v GALÉRII >>