Prešla si búrlivým rozvodom, ale napokon sa všetko utriaslo. Lucie Vondráčková sa so svojím exmanželom Tomášom Plekancom (38) dohodla nielen na starostlivosti o deti, ale aj na majetkovom vyrovnaní. Hoci pôvodne mala veľké oči, a chcela vysúdiť veľké odstupné pre seba, aj vysoké alimenty pre synov, dopadlo to inak, než si predstavovala. Aj tak sa ale nemá zle.

Lucie Vondráčková žiadala kráľovské výživné vo výške 19-tisíc eur mesačne.
Zdroj: ARCHÍV

S Tomášom Plekancom sa dohodli na striedavej starostlivosti o synov, a tomu podriadili aj kúpu nového bývania po rozvode. Hokejista kúpil pre svoju novú rodinu v Prahe veľký mezonetový byt neďaleko školy a škôlky, ktorú navštevujú jeho synovia. Chlapci tam majú, samozrejme, svoje izby.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec sa napokon dohodli.
Zdroj: Profimedia.sk

Lucie Vondráčková po rozvode predsa len dostala ich pôvodný byt so záhradou na Kavčích Horách v hodnote takmer 30 miliónov českých korún (1 milión a 136-tisíc eur). Hneď, ako sa stala jeho majiteľkou, ho predala a namiesto neho kúpila pre seba a synov rovno dva domy s veľkou záhradou. Nie sú síce nové, ale poskytujú dostatok priestoru aj súkromia pre speváčku a jej synov Matyáša a Adama.

Polepšila si! Tu teraz býva Lucie Vondráčková so synmi

Lucie sa rozhodla domy prerobiť podľa svojich predstáv, aby sa tam s deťmi cítila dobre. A zjavne sa jej darí. S fanúšikmi na sociálnej sieti sa podelila o prvé zábery z ich nového bývania. Do nového príbytku si priniesla aj mačky, lebo kde sú mačky, tam je už domov, ako sama tvrdí. Jej chlapci, ako všetky deti, milujú zvieratá, tak radosť urobila aj im. A pre istotu si na stenu zavesila obraz s mačkou. S chlapcami sa už zabývali a cítia sa tam dobre, čo je najdôležitejšie.