Navždy ich však bude spájať vymodlená spoločná dcéra Nina (4). "So stisnutým srdcom píšem týchto pár riadkov. Bolo to dvanásť nádherných rokov, ktoré sme spolu prežili. Tešila som sa v každom momente nášho vzťahu. Nikdy som sa nesmiala viac ako pri tebe. Náš príbeh bol nádherný, a tak veľmi som ho milovala. Napriek tomu sme sa dnes obaja rozhodli ísť každý vlastnou cestou," oznámila Adriana cez Instagram.

Modelkin manažér a blízky priateľ Miro Šimonič následne pre týždenník Šarm potvrdil, že dvojica šla od seba, rozvodové papiere však ani jeden z nich nevyplnil. “Rozvod nikdy nie je náhly, ale oni sa nerozvádzajú, oni sa separujú a ostávajú naďalej veľmi dobrí kamaráti, takže za tým netreba nič hľadať,” vysvetlil. "Rozvod teda nie je na stole, zatiaľ iba rozchod,” dodal Šimonič.

Sklenaříková minulý týždeň pošteklila fantáziu svojich fanúšikov na Instagrame, keď zdieľala sériu lascívnych záberov, ktoré vznikli počas jej bohatej modelingovej kariéry. Slovenka na nich pózuje v čipkovanej spodnej bielizni či v predklone odetá do sieťovaných pančušiek.

Ako si Šarm všíma, blondínkin zámožný expartner akoby jej zakontroval. Jeho instagramový profil bol, čo sa týka príspevkov, doteraz diétny. Ak už zdieľal nejaký záber, bol na ňom s manželkou Adrianou alebo dcérou Ninou. To sa po rozchode zmenilo a Aram sa na sociálnej sieti predviedol v plnej paráde.

Podnikateľ arménskeho pôvodu, ktorý prevádzkuje luxusný hotel a reštauráciu v Maroku, zverejnil záber, ktorý mohol zaujať najmä jeho nežnejšie obecenstvo. Predviedol na ňom svoje svaly, tetovanie a vyšportované telo, a dal tak jasne najavo, že do starého železa nepatrí.

Láka nápadníčky? Nové FOTO Arama si pozrite v GALÉRII.

Na ďalšom zábere pózuje v obtiahnutom čiernom tričku a s úsmevom od ucha k uchu. "Všetko je možné pre tých, ktorí snívajú, odvážia sa, pracujú a nikdy sa nevzdávajú," poučil svojich sledovateľov motivačným citátom.