Pred tým, ako by sa usadila na severe Európy, mala Dominika prísť ešte do Prahy vyriešiť rôzne úradné náležitosti. Napokon sa ocitla v nemocnici kvôli pokusu o samovraždu. V poslednej minúte totiž zasiahol Gottovej fínsky manžel Timo Tolkki.

Český bulvárny server Aha! hovorí, že práve nefungujúce manželstvo mohlo byť jedným z osudových problémov. „Veľmi sa ospravedlňujem všetkým, bola som na dne, vypila fľašu alkoholu a chcela to ukončiť! Nič sa mi nedarí. V Česku som nešťastná a vo Fínsku som počas pobytu nadobudla pocit, že nám s Timom nič nevychádza,“ Gottová podľa portálu rozposlala svojim priateľom.

Podľa všetkého chcela dcéra českej speváckej legendy vyskočiť z okna na piatom poschodí hotela, v ktorom s manželom bývajú. Tolkki hroziacu katastrofu odvrátil a privolal lekára. Keďže Gottová dostala aj lieky, zaspala na lietadlo do Prahy. 

FOTO Dominiky pred odletom do Fínska nájdete v GALÉRII

Gottovú môže trápiť viacero vecí. Ešte počas odletu do Helsiniek čerpala PN-ku so zápalom pľúc. Keď sa to jej lekárka dozvedela, nemocenskú ukončila. O príjem prišla aj tým, že v lahôdkach, kde pracovala, dostala kvôli koronavírusu výpoveď v skúšobnej dobe.