Konečne si našla seberovného, komentujú nový vzťah speváčky Dary Rolins (49) jej priatelia. Za hlavu hodila zajačikov, ktorými sa obklopujú zrelšie divy, nového partnera nemusí živiť ani mu kliesniť cestu do šoubiznisu. Legendárny futbalista Pavel Nedvěd (49) nie je lokálna celebrita, ako viceprezident Juventusu Turín zarába 500-tisíc eur ročne a v Taliansku, kde ho prezývajú Grande Paolo, žije na vysokej nohe. Atmosféru v raji mu môžu pokaziť len dve veci - opletačky s talianskou políciou či dcéra Ivana, ktorá zrejme nie je veľkou fanúšičkou slovenskej speváčky.

Poznajú sa večnosť

O Pavlovi Nedvědovi sa vždy písalo ako „sympatickom klukovi z českého venkova“, ktorý to dotiahol na absolútny vrchol. S Darou Rolins sa nikdy neobchádzali, práve naopak. Telefónne čísla na seba mali uložené v mobiloch pravdepodobne celé roky. Keď Dara v roku 2004 moderovala istý futbalový galavečer, na pódiu sa zjavil aj Pavel. Inokedy letela na zápas českej reprezentácie do Nemecka, kde hviezdil aj Nedvěd. Až prišiel rok 2010 a fotenie kampane pre istú športovú značku. Obaja sa stretli pred jedným fotoaparátom a pózovali do spoločnej reklamy. Futbalista sa v tom čase chystal na pražský polmaratón, z ktorého sa speváčka so smiechom vyvliekla. „Mám vystúpenie, ale zavolám ti, ako si dopadol,“ sľubovala mu. Zaujímavé je, že v tom čase boli Dara a Pavel susedmi v pražskom Šáreckom údolí, kde si umelkyňa prenajímala dom. „Rodina je pre mňa všetkým,“ tvrdil však futbalista, ktorý s manželkou Ivanou (47) vychovával dve deti.

Speváčka sa na fotenie pre rovnakú značku dostavila aj o rok. No na pľaci stál už miesto Nedvěda raper Patrik Rytmus Vrbovský (44). Ako to dopadlo, je všeobecne známe. Napriek kuvičím hlasom hudobníci vydržali spolu sedem rokov.

S vášňou prerábal byt

Od rozchodu s Rytmusom žila Dara Rolins oficiálne sama, len občas sa s jej menom spájali mladí chlapci z jej sexi klipov - model Dávid Mészáros (32) či raper Dalyb (27). No k serióznemu vzťahu sa niekdajšia popová princezná dopracovala až cez pandémiu. Paradoxne, Pavel doň vstupoval ešte ako ženatý muž.

Medzitým do Nedvědovho života vstúpila parkúrová jazdkyňa Lucie Anovčínová (25). Zamilovaný Grande Paolo začal pôvabnú blondínu brávať do spoločnosti a kvôli nej vraj aj zrekonštruoval pražský byt. Na vylepšení 186 štvorcových metrov nešetril, apartmánu v tichom barokovom dome na Malej Strane, v ktorom vraj kedysi býval Mozart či Beethoven, dnes dominuje obrovské zaoblené schodisko, ale našlo sa aj miesto na bytovú vináreň. 

FOTO luxusného apartmánu v Prahe za 2,7 milióna eur, ktorý Pavel Nedvěd aktuálne predáva, nájdete v GALÉRII >>>

Pár stvorený v nebi a Darinka

Vášeň k mladej športovkyni pomerne rýchlo vyprchala a minuloročné Vianoce už Pavel trávil opäť s manželkou a deťmi. Vyzradila to dcéra Ivana (24), ktorá sa rodičov všemocne snažila dať dohromady a verejne ich nazvala „párom stvoreným v nebi“. Začalo sa teda špekulovať o návrate k rodine. Až kým sa na scéne neobjavila slovenská diva.

Na šoubiznisové pomery dokázala o novom vzťahu mlčať neuveriteľne dlho. Nápadné bolo len to, že od leta príliš veľa času trávila v Taliansku. Dovolenkovala tam s dcérou Laurou, vyrazila na romantický výlet do Benátok či rozbiehala nový biznis s oblečením v Padove. Až minulý týždeň vyšla náhle s pravdou von - pred polrokom ju zbalil Pavel Nedveď, ktorý sa medzičasom rozviedol. „Nie sme dokonalí, ale myslím, že máme obaja srdce na pravom mieste. Aj preto svojho ,nového‘ muža milujem a rovnako, ako on stojí pri mne, stojím aj ja pri ňom. V dobrom aj v zlom,“ vyznala verejne lásku svojmu milému.

Je za tým dráma?

Kým česko-slovenský šoubiz-­nis sa začal predháňať s gratuláciami, Nedvědova dcéra Ivana pravdepodobne nadšenie zaľúbencov neprežíva. Popri Dariných slovách o „srdciach na pravom mieste“ zverejnila pikantný status. „Pamätaj, nie každý má rovnaké srdce ako ty,“ napísala po anglicky do svojej instastory. Medzitým pre zivotvcesku.cz zdôraznila, že „žiadne sťahovanie do Česka rozhodne v pláne nemáme“. Na rodinné grilovačky s Rolins to teda zatiaľ nevyzerá.

FOTO dcérinho odkazu nájdete v GALÉRII >>>

Treba dodať, že Nedvědove deti podstatnú časť života prežili v Taliansku a na sociálnych sieťach nepoužívajú češtinu, fanúšikom sa prihovárajú výlučne v taliančine či angličtine. Na dovolenky lietajú privátnym jetom a ani za partnerov si nevybrali hocikoho. Mladší syn Pavel randí s talianskou modelkou Giadou Vettoriovou a staršia Ivana sa zamilovala do potomka rovnako slávneho otca. Chodí so Sebastianom Kordom, synom bývalého výborného českého tenistu a víťaza Australian Open 1998 Petra Kordu. Obidve rodiny sa navzájom dobre poznajú. Nedvědovci a Kordovci majú na Floride vily vedľa seba.

Opletačky s políciou

V Turíne žil Pavel Nedvěd v milionárskej štvrti La Mandria, ktorú obkolesujú štyri golfové ihriská. V pracovnej sfére na Apeninskom polostrove v týchto týždňoch neprežíva najlepšie časy. Po nedávnej razii v sídle Juventusu čelí podozreniam z machinácií so zmluvami. Klub podľa polície manipuloval s hodnotami hráčov, aby tak vylepšil svoj kapitál a vlastné akcie na burze. Podľa talianskych médií Juventus Nedvěda do machinácií len nastrčil, keďže nemá ekonomické vzdelanie. Pod zmanipulovanými faktúrami však figuruje aj jeho meno. Nedvěd všetky obvinenia poprel. „Som v klube už jedenásť rokov a za ten čas sme všetky problémy vyriešili,“ vyhlásil.

V celej kauze vraj klub sfalšoval hodnotu až 42 hráčov klubu. Ak sa obvinenia potvrdia, hrozí klubu zostup do druhej ligy, ale podľa šéfredaktora talianskeho denníka Tuttosport Čechovi väzenie nehrozí. „Je len viceprezident. Nemá veľký a možno žiadny vplyv na prestupovú politiku klubu,“ myslí si Massimo Franchi.

Majetok Pavla Nedvěda sa aktuálne odhaduje zhruba na 30 miliónov eur. Dara Rolins podľa svojich starších vyjadrení nikdy nehľadala „muža, od ktorého potrebujem, aby ma zaopatril“. „Skôr niekoho, s kým bude zábava, kto mi bude kryť chrbát a kto ma objíme, a tak nejako dá pocítiť, že je na mňa pyšný. Určite by som však nezniesla, aby ma obmedzoval v mojej slobode a v tom, čo robím, pretože šoubiznis, cestovanie, hudba, javisko, ľudia, to všetko ku mne patrí neodmysliteľne,“ povedala speváčka pred pár mesiacmi pre idnes.cz. Počkáme si teda, čo sa stane, keď si so svojou novou láskou zložia ružové okuliare. 

FOTO Nedvěda s exmanželkou nájdete v GALÉRII >>>