Počas svojej kariéry zarobila neuveriteľné peniaze. Jedna z našich najúspešnejších tenistiek Dominika Navara Cibulková (29) ich investuje do nehnuteľností, ako je aj vyšperkovaný dvojizbový apartmán v srdci Dubaja, ktorý si nedávno zaobstarala zhruba za 1,3 milióna eur. Míňa aj na luxusné šperky, oblečenie či doplnky, v ktorých sa objavuje v spoločnosti či na sociálnych sieťach. Pred pár dňami však prekvapila, keď pre PLUS 7 DNÍ priznala, že 90 percent jej šatníka je z bežných obchodov za pár eur. Na sebe mala superlacné šaty.

Kožuch nadovšetko

Pri pohľade na Dominiku Cibulkovú si mnohí jej fanúšikovia myslia, že diamanty strieda ako ponožky, že je stále od hlavy až po päty oblečená v drahých veciach svetoznámych značiek za tisíce eur. Napriek tomu, že si dopraje výnimočné kúsky, drahých šperkov má len niekoľko. „Diamanty sú vec, ktorá ma vystihuje. Svoj snubný prsteň a obrúčku nedávam ni­kdy dole, ani keď hrám tenis, nikdy. To je taká moja identita,“ prezradila nám športovkyňa. Okrem obrúčky a snubného prsteňa si šperky vyberá sama. Obľubuje veľké prstene, ktorých má asi šesť. „Vždy keď ideme na večeru alebo niekam von, tak si vyberám, ktorý si dám,“priznala Dominika dívajúc sa na svoju ruku, na ktorej sa jeden taký ligotal.

Vďaka drine a potu na kurtoch si Cibulková za každý úspech dopraje nejakú drahú vec. Bez okolkov hovorí, že najviac míňa za topánky a kabelky a občas aj za kožuchy. Norkový od prestížnej talianskej značky Fendi, ktorý si kúpila v Prahe, ušili na jej postavu a stál zhruba 40-tisíc eur. Na Slovensku ho nevlastní nikto iný, a tak Dominika má vo svojom šatníku cenný unikát. „To je proste bomba, moja srdcovka! Keby nás vytopilo, čo dúfam, že nie, schmatnem ten kožuch a utekám s ním,“ priznala športovkyňa, ktorá si nerobí ťažkú hlavu ani z toho, že by ju iní za nosenie pravého kožucha odsudzovali. „Milujem ich. Možno to vyznie zle, ale mne sa umelé kožušiny veľmi nepáčia, to by som si neobliekla.“

Luxus za drobné

Hoci sa v Dominikinom šatníku nájdu módne skvosty za nemalé peniaze, jedným dychom dodáva, že deväťdesiat percent jej šatníka pochádza z bežných obchodov. „Mám veľa vecí, ktoré mi odtiaľ donesie štylista Andrej Kusalík. On ma už pozná, vie, čo mi svedčí, čo mám rada. Napríklad tieto šaty, ktoré mám na sebe, sú za 13 eur. Takých kúskov mám veľmi veľa. Stačí ich spojiť so značkovými topánkami, s pekným šperkom a ide sa,“priznáva Cibulková, ktorá, čo sa týka módy, rada experimentuje, za čo ju vedia aj jej najbližší občas skritizovať. „Mamina je veľký kritik. Často mávne rukou, že vy ste blázni, vy ste iní ‚fashionisti‘. Ale manžel je už zvyknutý na niektoré moje výstrelky,“ dodáva tenistka, ktorá udáva trendy aj na Instagrame, kde má už viac ako 421-tisíc followerov.

Fotografie lacných šiat, ktoré mala Cibulková nájdete v galérii.

Anketa
Páčia sa vám hnedé šaty Cibulkovej za 13 eur?
  • 27%
  • 73%