Slovenskej speváčke Dare Rolins priniesol minulý rok do života veľkú lásku. S českou futbalovou legendou Pavlom Nedvědom tvoria šťastný pár, pričom diva nešetrí superlatívmi na adresu svojho chlapa. Hoci už Pavel zavesil kopačky na klinec, stále zo svojej hviezdnej kariéry ťažil ako viceprezident slávneho talianskeho klubu Juventus Turín.

S lukratívnym miestom sa spájala istá prestíž a tiež kráľovský plat. Denník Corriere della Sera nedávno informoval, že Nedvědovi minulý rok cinklo na účet 436-tisíc eur. Tomu všetkému je však teraz koniec, pretože Čech ako viceprezident Juventusu šokujúco končí. A nielen on. Ako na základe informácií uznávaného novinára Fabrizia Romana píše iSport.blesk.cz, v pondelok rezignovali všetci členovia klubového predstavenstva vrátane prezidenta Andreu Agnelliho či výkonného riaditeľa Maurizia Arrivabenu.

Portál pripomína, že vedenie klubu bolo posledné týždne pod tlakom kvôli nejasnostiam v účtovníctve Juventusu. Talianske úrady obvinili vedenie tímu vrátane Nedvěda z falšovania účtovníctva už minulý rok, v apríli však boli všetci obvinení zbavení. V októbri potom prišiel zvrat a 15 funkcionárov začalo byť opäť vyšetrovaných. Sú totiž podozriví, že si v rokoch 2018 až 2020 brali protiprávne provízie z prestupov futbalistov a investorom vykazovali falošné zisky.

FOTO zaľúbencov v GALÉRII.

Ďalším problémom slávneho tímu je, že za minulú sezónu skončil v rekordnej strate 254 miliónov eur. Ak Nedvědov koniec v Juventuse nič nezvráti, okrem jeho kariéry sa otrasú v základoch aj jeho plány s Darou. Len nedávno sa prevalilo, že zaľúbenci si za milión eur kúpili pozemok v talianskej dedinke Arolo. Veľkorysá plocha 1970 metrov štvorcových môže byť základom pre ich hniezdočko s výhľadom na jazero Maggiore.

Výber lokality Nedvěd s Darou určite prispôsobili práve pôsobisku bývalého futbalistu, pozemok sa nachádza dve hodiny jazdy autom od Turína. Ako informoval denník Corriere della Sera, hrdličky si tiež práve v tomto meste založili firmu s názvom Foxy Group (Foxy je meno Darinho psa, pozn. red.), do ktorej vlastníctva pozemok dali.  Nedvědov koniec v slávnom klube však môže všetky ich plány poriadne pomeniť, nehovoriac o tom, že Pavlovi už nebude na účet cinkať štedrý plat.

Zmení sa aj dynamika vzťahu dvojice, ktorá bola zvyknutá fungovať na diaľku. Bola to pritom hlavne Dara, ktorá pravidelne sadala do lietadla a cestovala za svojím milým. "Pavel je oveľa viac fixovaný na Turín, na kanceláriu, do ktorej musí ísť ako viceprezident pekne v kravate od pondelka dokonca až do nedele, potom zápasy. Má toho veľa, takže keby som to nebola ja, kto si v tom čase urobí priestor, potom by sme nemali šancu vidieť sa tak často,“ vysvetlila speváčka pre extra.cz.

Miesto, kde si Dara a Pavel kúpili pozemok, si pozrite v GALÉRII.

Pre reláciu Život vo hviezdach na televízii Nova zase prezradila, ako plánovali vyriešiť spolužitie. "Až teraz som stretla muža, s ktorým chcem tráviť čas. Nežije v rovnakom meste, ani v rovnakej krajine, takže za sebou musíme cestovať. Dohodli sme sa, že už spolu nebudeme mať deti, ale že si postavíme dva domy,“ načrtla v čase, keď ešte netušila, ako veľmi sa jej frajerovi Nedvědovi obráti život naruby. Ako vzťah slávnej dvojice ustojí takýto obrovský škrt cez rozpočet, si budeme musieť počkať.

Mohlo by vás zaujímať: