Karel Gott si počas svojho života potrpel na dobré vzťahy, snažil sa vychádzať so všetkými svojimi spolupracovníkmi a kolegami. A, samozrejme, o dobré vzťahy sa usiloval aj vo svojej rodine, ale nie vždy sa mu to darilo. Problémy nastali najmä po tom, keď po prvý raz ochorel na rakovinu. Vtedy prepísal takmer celý svoj majetok na svoju manželku Ivanu a staršie dcéry vyplatil.

Najstaršej dcére Dominike, ktorá sa o seba napriek tomu, že je dávno dospelá, nedokáže postarať, sa málilo, a tak sa s otcom a rodinou rozhádala. Začala na verejnosť vyťahovať rodinné záležitosti, ktoré podľa zvyšku rodiny mali zostať "pod pokrievkou". Dokonca Dominika mala nahovárať svoju sestru Luciu, aby odfotili svojho otca v nemocnici a fotografie predali médiám, aspoň tak to tvrdil jej otec vo svojej autobiografii.

Dominika sa voči tomu ostro ohradila a obvinila vdovu Ivanu, že to do knihy dopísala ona. A médiám rozposlala list s ďalšími informáciami, ktoré mali poškodiť jej "macochu" Ivanu práve pred slávnostnou premiérou dokumentárneho filmu Karel.

Lucie Gottová so synmi na premiére filmu Karel, FOTO v GALÉRII!

Pri príležitosti premiéry filmu Karel sa po prvý raz od pohrebu Karla Gotta ukázala na verejnosti celá Gottova rodina, vdova Ivana s dcérami Charlotte e Nelly, a taktiež Lucie so synmi Vojtom a Janom a s novým priateľom Lukášom. Najstaršia Dominika je v súčasnosti vo Fínsku. Gottova dcéra Lucie otvorene prehovorila o vzťahoch v ich rodine, pozrite si v GALÉRII, čo prezradila o "macoche" Ivane aj o sestre Dominike.