Jediný syn legendárneho herca Radka Brzobohatého a herečky Hany Gregorovej akosi nemá šťastie vo vzťahoch a zjavne v tomto ide v stopách svojho slávneho otca. Radek Brzobohatý predtým, než sa oženil s jeho mamou Hanou, bol už dvakrát ženatý a obidve manželstvá sa skončili rozvodom.

Z prvého manželstva mal Radek Brzobohatý dcéru, druhé manželstvo s Jiřinou Bohdalovou ostalo bezdetné a z tretieho s Hanou Gregorovou sa narodil práve Ondřej. Radkovi však tretie manželstvo s Hanou Gregorovou napokon vyšlo, zrejme u neho platilo ono známe, do tretice všetko dobré, lebo spolu prežili tridsať rokov a rozdelila ich až jeho smrť.

Ondřej Brzobohatý sa po prvý raz oženil s o štyri roky staršou televíznou produkčnou Johanou Indrákvovu. Jeho rodičia však z tej svadby ani z nevesty radosť nemali, jednoducho si mysleli, že ich syn má na viac. Onedlho po rozvode s Johanou sa Ondřej dal dokopy s bývalou Miss World Taťánou Kuchařovou, a to už predsa len bola iná partia, aspoň to tak vyzeralo. Ondro ľutoval len to, že sa toho jeho otec už nedožil.

Ako sa však nedávno prevalilo, ani toto manželstvo nevydržalo a smeruje k rozvodu, hoci sa im dvom hovorilo, že sú najkrajší český pár. A keď fotografi pár dní po tom načapali Ondra s inou ženou, ten tvrdil, že s Taťánou nie sú spolu už od augusta a každý si žije svojím životom.

Už má novú partnerku, za túto ženu vymenil Brzobohatý Kuchařovú!

 

O to pikantnejšie potom vyzneli slová Taťány, ktorá pre český Showtime povedala, že je z tohto zistenia šokovaná, lebo ona Ondrovi verila a plánovala s ním rozšíriť rodinu. V júni pri piatom výročí svadby dokonca mali obnoviť manželský sľub. Ale po tom, čo sa teraz prevalilo, podáva žiadosť o rozvod...

Taťánu pozná každý, ale ako vyzerala Ondrova prvá manželka?   Pozrite si svadobné FOTO

Ondrova mama Hana Gregorová si však o synových manželstvách zjavne myslí svoje a neberie to tak tragicky. Pozrite, čo povedala. Takéto slová by však zrejme od svojej svokry nechcela počuť žiadna nevesta.