Keď sa Agáty Hanychovej nedávno pýtali, čo je jej najväčšou prehrou v živote a najväčšou výhrou, mala jasno. To najlepšie, čo sa jej v živote "prihodilo", sú jej dve deti, syn Kryšpín, ktorého má s bývalým hráčom amerického futbalu Mirkom Dopitom, a dcéra Mia, ktorú má zase s bývalým manželom, hercom, muzikantom a moderátorom Jakubom Prachařom.

Vzťah Jakuba a Agáty bol ako na hojdačke, Jakub Agátu podozrieval z nevery a sám jej to oplatil rovnakou mincou. Už keď Agáta po druhýkrát otehotnela, špekulovalo sa, že dieťa nie je Jakubovo. No keď sa Mia narodila, na prvý pohľad bolo jasné, kto je jej otec, Jakubovi akoby z oka vypadla. S odstupom času však Agáta tú podobu za víťazstvo nepovažuje.

Podľa Agáty je Mia hrozný čertík. "Mia je naozaj taká, excentrická, taká jednoducho hádavá, naozaj zlá a do toho však hrozne milá. Proste sa to v nej hrozne bije. A ja: Mia, tak poď, odveziem ťa do pekla. A ona: Áno, super, budú tam čerti, áno? Takže ona je taká a to má asi po mne. Také to: Vráti sa ti to na deťoch, bohužiaľ u mňa platí," skonštatovala Agáta.

A čo teda zdedila jej Mia po tatkovi Jakubovi Prachařovi? Slová Agáty mnohých šokovali. "Myslím, že ten talent. Ako určite ten herecký talent má po ňom, pretože po mne ho mať nemôže. Nie, bohužiaľ vyzerá ako on a ja dúfam, že z toho ona ... Pretože u tých chlapov je to pekné, ale keď dievča vyzerá ako chlapec, tak to nie je úplne pekné, ale ja dúfam, že z toho vyrastie..."

Agáta si myslí, že jej Mia je škaredá, pozrite si FOTO v GALÉRII >>

Keď sa Agátu snažila moderátorka a herečka Eva Decastelo presvedčiť o tom, že Mia je rozkošná, Agáta to pre portál extra.cz ešte zaklincovala. "Rozkošná alebo zvláštna môžeš povedať. To sa vždy hovorí o škaredých dievčatách, že sú zvláštne. Vieš, ona nie je pekná, ona je zvláštna. Takže Mia je zvláštna, ale ja dúfam, že bude pekná, až bude staršia..." Nuž, tieto slová asi Jakuba Prachařa príliš nepotešili. Pozrite sa v GALÉRII, ako teraz vyzerá malá Mia. Čo si myslíte o tvrdení jej mamy Agáty?