Moderátorka Agáta Hanychová (37) má na televízii Barrandov, ktorej šéfuje jej frajer Jaromír Soukup (53), vlastnú reláciu s názvom Holčičky. V nej so svojimi hosťami varí a klebetí o všetkom možnom a ako televízia láka, diváci sa môžu tešiť na "chutné recepty a pikantné rozhovory“.

Divoška Agáta je známa svojím podrezaným jazykom a to isté sa dá povedať o jej priateľovi. Soukup má na TV Barrandov celú plejádu relácii, v ktorých sa nebojí zaťať do živého a svojim názormi si pohnevať české osobnosti. Neušetril ani Hanychovej mamu a teda svoju nádejnú svokru Veroniku Žilkovú, viac sa dočítate TU.

Soukupovu bohorovnosť však zjavne pochytila už aj Agáta. Ako píše extra.cz, do programu si pozvala svoju kamarátku, ktorá je bulvárnou novinárkou a ako jednu z tém začala rozoberať sexuálnu orientáciu operného speváka Štefana Margitu (66). Ten pritom len koncom augusta prišiel o milovanú manželku Hanu Zagorovú († 75) .

"Hanička, tá vždy predávala. Ale tak tá ma tiež životný príbeh, celý život žila s homosexuálom,“ vyšlo z prostorekej Agáty. "Áno? To sa môže takto verejne hovoriť?“ zareagovala novinárka. "On si snáď ešte niekto myslím, že Margita je hetero?“ pokračovala v svojich úvahách Hanychová.

Kamarátka ju upozornila, že ani spevák ani jeho manželka nič také nikdy nepovedali. Naopak je známe, že prežili tridsať rokov v láskyplnom vzťahu a vdovca Margitu manželkina smrť zdrvila. "Chceš mi povedať, že Štefan Margita je heterosexuál? Si s ním niekedy niečo mala? To by si mala ako bulvárna novinárka vedieť,“ nedala kamarátke pokoj Agáta.

Tá napokon kapitulovala. "Ja si myslím, že nie. Ale nikdy to ten človek nepovedal. To, čo si myslím ja a ostatní, to je jedno, že,“ snažila sa o diplomatickú odpoveď novinárka. Keď Hanychovú po odvysielaní relácie kontaktovala redakcia extra.cz, snažila sa viny za svoje nevhodné reči zbaviť.

"To malo byť všetko vystrihnuté. Ja som túto verziu neschválila. To je na dramaturgii,“ obhajovala sa. "Bolo to povedané ako vtip a malo to byť vystrihnuté, bohužiaľ, na dramaturga sa nedá spoľahnúť,“ neváhala potopiť človeka, ktorého zamestnáva jej frajer Soukup.

Prešľap Hanychovej zarezonoval aj v glose, ktorý pre spomínaný portál píše redaktor Josef Onderka. "Agáta Hanychová určite nemala najbystrejší deň, keď sa v programe na TV Barrandov rozhodla zaútočiť na podstatu manželstva váženého operného speváka Štefana Margitu, ktorý je navyše pár týždňov čerstvým vdovcom,“ skonštatoval s tým, že reči tehotnej influencerky boli šokujúce.

Zábery z relácie, v ktorej odzneli zarážajúce slová, v GALÉRII.

"Jedna vec je, že ak sa Štefan Margita vydá ako Boh pomsty na cestu odplaty, vysúdi minimálne z televízie balík. Ide o citeľný zásah do osobnostných práv, bez spevákovho súhlasu nikto nesmie hovoriť v médiách o domnelej či skutočnej situácii v jeho súkromí, takže výhra je dopredu úplne istá. A možno by vysúdil ospravedlnenie a odškodnenie aj od Agáty Hanychovej,“ myslí si Onderka.