Obľúbený „americký“ sviatok Halloween, ktorý sa počas 90. rokov 20. storočia rýchlo rozšíril do Európy, obľubujú nielen svetové celebrity, ale aj tie naše slovenské. Tie neváhali a posledný októbrový večer, pred Sviatkom všetkých svätých,  sa prezliekli do rôznych kostýmov. Niektoré celebrity zvolili poriadne strašidelné, iné bizarné či netradičné. Jednou z tých, ktorá  zvolila nezvyčajnú masku, bola aj moderátorka Fashion Tv Dominika Ducová, ktorá dokonca organizovala Halloweensku párty.  „Žiadne živé dieťa nebolo pri tomto kostýme zranené. Zuza Šutjaková pretvorila moju predstavu do ešte lepšej podoby. Dúfam, že ste sa všetci zabavili a vidíme sa opäť o rok ," napísala pod záber, kde je v zakrvavenom kostýme a z brucha jej trčí dieťa.

„Ducová strašný kostým,“ napísala jedna slečna na Instagrame a ďalšia sa pridala: „Fuj, s tým bábätkom to teda prehnala. Hanba.“A neboli samé, ktoré Ducovú označili ako: „Katastrofa!“ či „Prehnane nevkusné.“ O pár hodín neskôr sa moderátorka módnej televízie za svoj kostým ľuďom na sociálnej sieti ospravedlnila:

„Ospravedlňujem sa všetkým, koho urazil alebo pobúril môj halloweensky kostým. Bohužiaľ, všetky sexy mačičky boli v meste už vypredané. A teraz vážne, kto chce nájde si vo všetkom nejakú nenávisť, útok či pobúrenie a je jedno, aký kostým by som mala. Veľmi ma mrzí, že sa menia sociálne siete na miesto kde si človek mýli útok so ,,slobodou názoru”. Na mojom kostýme som nevidela a ani nevidím nič zlé. Neuráža žiadnu menšinu, rasu, skupinu, atď možno tak pár matiek z modrého koníka, ale keď pustíte trošku humoru do svojho života a nebudete za všetkým hľadať iba zlé,svet bude nie len pre vás ale aj pre ostatných o niečo krajší.“

Čo si o kostýme myslíte vy? Vyjadrite svoj názor v ankete pod článkom.

Anketa
Myslíte si, že Ducovej kostým bol cez čiaru?
  • 82%
  • 18%

Fotografie ostatných zamaskovaných celebrít nájdete v našej GALÉRII. Spoznali by ste známe tváre, ktoré sa skrývajú pod maskami?

Mohlo by vás zaujímať: