Ubehol len mesiac, odkedy ju museli v 11. týždni tehotenstva hospitalizovať kvôli krvácaniu a známa Češka sa právom obávala o život svojho bábätka. Prvý novembrový deň zase šokoval fotkami z nemocnice jej partner Jaromír Soukup (53), keď ukázal jednu ruku v sadre a do druhej zavedenú infúziu.

FOTO Hanychovej a Soukupa z nemocnice v GALÉRII.

Agáta pre extra.cz povedala, že otec jej ešte nenarodeného dieťaťa mal úraz pri páde z bicykla a museli mu operovať zranenú ruku. Akoby to nestačilo, moderátorka bude musieť riešiť nepríjemné dusno medzi svojou mamou a svojím partnerom.

Mediálny magnát Soukup šéfuje televízii TV Barrandov, ktorej je tiež hlavnou hviezdou. Vystupuje totiž v záplave programov nesúcich jeho meno, ako napríklad  Týždeň podľa Jaromíra Soukupa, Aréna Jaromíra Soukupa, Inštinkty Jaromíra Soukupa, Varenie so Soukupom či Na rovinu so Soukupom. 

Známy je tým, že si neberie servítku a nevadí mu pohnevať si svojimi názormi ani obľúbené osobnosti, ako napríklad českým národom milovanú herečku Jiřinu Bohdalovú. Málokto však čakal, že neušetrí ani matku svojej tehotnej partnerky! Žilková (60) sa aktuálne rozvádza s exministrom a súčasným českým veľvyslancom Martinom Stropnickým (66).

Ten jej rozchod oznámil e-mailom a neskôr vysvitlo, že si v Izraeli, kde pôsobí, našiel o 30 rokov mladšiu milenku. Meno diplomata sa spomínalo v súvislosti s možnou kandidatúrou na post prezidenta. Herečka Žilková však má v boji o miesto na hrade iného favorita a svojím fanúšikom dokonca ozrejmila, prečo by svojho čoskoro exmanžela Stropnického nevolila.

A práve tu padla kosa na kameň. Ako píše extra.cz, Soukup Stropnického pravidelne adoruje a pre správanie svojej nádejnej svokry nemá pochopenie. "Je to sexidol mojich rovesníčok a ich mamičiek. Medzi jeho partnerky patrila Veronika Žilková. U neho neskončil prúserom politický, ale súkromný život. To by človek neveril, ako súkromný život môže ťažko poškodiť kariéru nádejného politika – respektíve rozzúrená bývalá manželka,“ rypol si verejne Soukup.

A to nebolo všetko. Hoci je Žilková mamou jeho partnerky Agáty, verejne sa od nej dištancoval. "Ja Veroniku Žilkovú nijak zvlášť dobre nepoznám, priznám sa. Teda trochu ju samozrejme poznám, je to milá pani. Ale takto, do politiky mi hovoriť nemôže,“ zahlásil v jednom zo svojich programov.

Soukupove vyjadrenia už nenechali herečku chladnou a rozhodla sa reagovať. "Veronika Žilková sa verejne dištancuje od názorových vyjadrení TV Barrandov. Televíziu nesleduje a odmieta komentovať útoky televízie Barrandov na kohokoľvek. Demokracia umožňuje rozdielnosť názorov,“ znie v stanovisku, ktoré zaslala redakcii extra.cz.

FOTO k téme v GALÉRII.

A tak to už vyzerá, že Agáta Hanychová ani pri treťom z troch otcov svojich detí idylky nedočká. Je totiž známe, že Žilková sa príliš nemusela s dcériným bývalým manželom Jakubom Prachařom. Agáta s ním pritom bola sedem rokov a majú spolu dcéru Miu.