Erika Judínyová (49) je tehotná. Informácia, ktorá dnes zatriasla slovenským šoubiznisom. Ako je možné, že to tak dlho dokázala tajiť? Známu markizáčku, ktorá každú sobotu prináša na televízne obrazovky novinky zo slovenského šoubiznisu, sme už niekoľko mesiacov nevideli v spoločnosti. Pred kamerami sa maskovala tmavým oblečením a tehotenské bruško si zakrývala rukami. Podľa našich informácií je však už v šiestom mesiaci tehotenstva.

 

"Vedeli to len naozaj jej najbližší, v týchto dňoch to oznámila v televízii. Markíza bude za ňu musieť nájsť náhradu, čo nebude jednoduché. Lebo Smotánku nielen moderovala, ale bola aj jej dramaturgičkou - vlastne ju celú dávala dohromady,“ tvrdí náš zdroj, podľa ktorého pravdpodobne túto sezónu obľúbenej relácie ešte dokončí a pôjde na materskú.

Stále dúfala

O dieťa sa Erika Judínyová aj s manželom Štefanom Skrúcaným (59) snažili už od svadby v roku 2015. "Vždy som si žila single život. Mala som svoj disco príbeh, úžasných rodičov, ktorí ma podporovali po všetkých stránkach a vždy mi boli oporou a pomohli mi vo všetkom, čo som potrebovala. Takže som nemala nutkanie žiť iný život. Ja som sa naozaj prebrala až v štyridsiatke, keď som stretla Števka," povedala kedysi moderátorka a jej manžel dodával, že "Erike by som dieťa doprial". Po čase však už boli vo vyjadreniach opatrnejší. "Myslím si, že na túto tému sme už všetko, čo bolo treba povedať, povedali," tvrdila neskôr moderátorka.

Pravdodobne v čase, keď prominentní manželia prestali dúfať, však prišla nečakaná správa.

Ako dnes Erika Judínyová vyzerá v šiestom mesiaci tehotenstva, si pozrite v GALÉRII