Blondínka Lucia Mokráňová (27) neostala po krachu jej partnerského vzťahu dlho sama. Koniec vzťahu s fitnesákom Petrom prišiel vo februári. Niekoľko mesiacov bez muža si užívala. Nakoniec sama sa vyjadrila, že novým stretnutiam je otvorená: „Nehovorím, že nedávam nikomu príležitosť. Chodím, zoznamujem sa. Toto obdobie kedy si môžem robiť čo chcem, ma baví,“ priznala. Blondínka je však opäť zadaná .

Už niekoľko mesiacov sa schádza so žilinským podnikateľom. V lete ju zobral dovolenkovať na grécky ostrov Mykonos. Odtiaľ športovkyňa zverejnila niekoľko záberov. Na žiadnom, ale nebol jej spoločník. Biznismen s realitami sa zrejme vyhýba pozornosti a Mokráňová niekoľkokrát zdôraznila, že ho nechce medializáciou vyľakať.

Dvojica trávi čas spolu na striedačku u nej v Bratislave a na víkendy je Mokráňová častokrát u neho v Žiline. Uplynulý piatok si spolu s kamarátmi užívali večer v žilinskom vychytenom bare na desiatom poschodí.

Lucia Mokráňová padla do oka úspešnému biznismenovi, ktorý sa vraj o ňu už náležito stará. Martin Majdák podniká s realitami. Je konateľom vo firme, ktorá zamestnáva maklérov po celom Slovensku.

Mokráňovej susedom nový nápadník neušiel, keďže za ňou jazdí na ťažko prehliadnuteľnom Bentley.

Fotografiu Mokráňovej novej lásky nájdete v galérii >>

Anketa
Ak ste mali vzťah na diaľku, fungoval vám?
  • 30%
  • 70%

Mohlo by vás zaujímať: