Zuzana Hajdu (47) sa prihlásila do novej markizáckej vedomostnej šou Na love, ktorú moderuje Viktor Vincze (31). "Vy ste mi nejaká povedomá. Môžem vás odniekiaľ poznať, však?” opýtal sa bývalej celebrity. "Možno aj hej,” reagovala Zuzana s úsmevom.

"Teraz ste tu na Markíze, ako sa tu cítite?” vyzvedal ďalej. "Výborne, po toľkých rokoch fakt výborne. Je to tu krajšie, lepší ľudia,” pokračovala Hajdu, ktorá však hneď v prvom kole súťaže zažila poriadne studenú sprchu.

Správne odpovedala iba na dve otázky a pred Lovca išla iba s 500 eurami. Ako píše Plus JEDEN DEŇ, Hajdu patrila svojho času medzi obľúbené moderátorky. V roku 2004 obleteli Slovensko fotografie, na ktorých si užívala v bazéne hore bez. Blondína bola kedysi často na titulkách novín a časopisov, no v roku 2006 náhle opustila svet šoubiznisu.

Začala robiť delegátku v Egypte, kde stretla svojho dnes už manžela Moustyho Mahmuda. Zuzana s ním má  dve deti - dcéru Elissu a syna Adama. S Egypťanom žila striedavo v jeho rodnej krajine a na Slovensku.

Ako teraz Zuzana Hajdu vyzerá? Pozrite si zábery zo šou v GALÉRII.

Keď sa ich dve deti dostali do škôlkarského veku, dvojica nadobro zakotvila vo Svätom Jure kúsok od Bratislavy.  Bývalá moderátorka pracovala v IT sektore, no pred dvomi rokmi začala robiť  v realitnej kancelárii v Pezinku. Okrem toho si užíva súkromný život mimo kamier.