Dvadsaťosemročná speváčka už dávno nevyzerá nevinne ako počas SuperStar, v ktorej súťažila spolu s Petrom Cmorikom či Jakubom Petraníkom.

Napriek tomu informácia, že čaká jubilejné, desiate dieťa päťdesiatročného Borisa Kollára, jej fanklubom riadne zatriasla. „Povedz, že to nie je pravda,“ žiadajú ju obdivovatelia na sociálnej sieti alebo vyťahujú invektívy najtvrdšieho kalibru.

„Bola som vaším veľkým fanúšikom. Ale odkedy som zistila, že ste obyčajná povrchná zlatokopecká šľapka, ktorá sa nedokáže v živote inak uživiť, než sa nechať vydržiavať milionárom ako posledná chudera, tak som stratila všetky sympatie,“ píše speváčke napríklad mladá Tatiana.

O Barborinom požehnanom stave sa dozvedela z médií. Stalo sa tak krátko po tom, čo radostnú novinu Balúchová oznámila muzikantom vo svojej kapele Starmania.

„Určite ju nahradíme novou speváčkou, lebo je len otázka času, kedy pôjde na materskú. Momentálne máme v hlave viac dievčat a rozhodujeme sa. Do troch týždňov by sme to chceli uzavrieť,“ potvrdila nám bez okolkov manažérka hudobnej skupiny Katarína Tallová.

Ešte pred plastikou pŕs: Barbora sa rozhodne nemusela hanbiť.
Ešte pred plastikou pŕs: Barbora sa rozhodne nemusela hanbiť.

Ešte pred plastikou pŕs: Barbora sa rozhodne nemusela hanbiť. Foto: MODO

Možno je tá pravá

V Starmanii podľa našich informácií prijali novinku o tehotenstve bez väčších emócií, vraj je logické, že žena pred tridsiatkou zatúži po rodine. Balúchová však nechcela prvý trimester riskovať a s pravdou von vyšla až vo štvrtom mesiaci.

„Dozvedeli sme sa to trocha neskôr, ako sme mali. Ale stále včas na to, aby sme to vedeli vyriešiť,“ uviedla manažérka, podľa ktorej všetci v kapele prajú Barborke len to najlepšie. Teší sa aj kapelník Dušan Giertl, ktorého nezaskočilo ani meno Boris Kollár.

„Myslím si, že som to tak polotušil, ale naozaj sa do súkromia kolegov vôbec nestarám. Máme sa radi, ale inak nechodíme spolu ani na pivo. Každý má svoj život, každý býva niekde inde. Berieme to profesionálne.“

Pikantné je, že so známym multioteckom sa muzikant pozná „skoro od detstva“. „Ale posledných päť rokov som ho videl asi trikrát. Aj to, keď sme hrali na plesoch, a on tam prišiel ako hosť.“

Či to však kamarátovi z detstva s Barborou vydrží, samozrejme, nevedel odhadnúť. „Poznám ho dobre, ale v týchto veciach je to asi nevyspytateľné. Možno je tá pravá, s ktorou bude navždy. Neviem. Ani som sa ho na to nikdy nepýtal, lebo to je ich vec,“ dodal.

Barborina kapela: Starmania už hľadá novú speváčku.
Barborina kapela: Starmania už hľadá novú speváčku.
Zdroj: archív

Barborina kapela: Starmania už hľadá novú speváčku. Foto: archív

Vytrvalý

Skontaktovať sa s Barborou Balúchovou je od minulého týždňa nad ľudské sily. Mobil nezdvíha a na sociálnej sieti, plnej nasrdených fanúšikov, prestala byť aktívna. Ba čo viac, zmizla z povrchu zemského. V bratislavskom salóne krásy, ktorý vlastní, sme ju nevideli. Jej eventová kapela navyše nehrá na festivaloch, takže kšeftov má práve v letnom období pomenej.

Ak je však naozaj pravda, že speváčka nosí pod srdcom dieťa Borisa Kollára, podľa výpočtov ho museli splodiť niekedy po parlamentných voľbách. V centrále hnutia Sme rodina, ktoré sa dostalo do Národnej rady, vtedy panovala víťazná atmosféra, takže o myšlienky na nové začiatky nebola núdza.

Presne mesiac po voľbách sme speváčku, o ktorej sa už vtedy šuškalo, že má k Borisovi Kollárovi blízko, navštívili v jej kozmetickom salóne.

Meno aktuálneho priateľa neprezradila, ale inak netajila, že už niekoľko mesiacov randí s dlhoročným kamarátom, do ktorého je nesmierne zamilovaná. „Poznáme sa asi osem rokov. Bojoval o mňa,“ povedala stručne. Kým mu podľahla, dvoril jej vraj neuveriteľných päť rokov. Dieťaťu ani svadbe sa pritom speváčka vôbec nebránila.

Vynovená: Barbora Balúchová vo svojej súčasnej podobe dokonale napĺňa vkus Borisa Kollára.
Vynovená: Barbora Balúchová vo svojej súčasnej podobe dokonale napĺňa vkus Borisa Kollára.
Zdroj: archív

Vynovená Balúchová dokonale napĺňa vkus Borisa Kollára. Foto: archív

Boris? Muž snov!

Nebolo by to nič výnimočné. O Kollárovi je známe, že každá jeho milenka pri ňom nadobudne pocit, že je jediná. Každú zahrnie pozornosťou a neraz zatúži po dieťati. Dá sa preto predpokladať, že všetky jeho dcéry aj synovia boli plánovaní.

Ak naše zdroje neklamú, je náhoda, že ich teraz ráta len na prstoch dvoch rúk. Podaktoré vraj ponuku na spoločného potomka zdvorilo odmietli. Napriek tomu v bratislavských zlatokopeckých kruhoch zostáva stále dosť žien, ktorým neštandardný politik imponuje.

„Baby sa na Borisa stále pýtajú. Netaja sa tým, že majú o neho záujem. Hovoria si, že im dá byt, auto a mesačné vreckové, a pritom ich nebude buzerovať. Budú mať peniaze a zároveň aj voľno, lebo on nemá toľko času. Normálna bezdetná baba do toho neskočí len tak, ale taká, čo už deti má a musí doma počúvať nejakého ‚sedláka‘, sníva o Kollárovi,“ prezradil náš zdroj, ktorý sa pohybuje medzi známymi bratislavskými „firmami“.

No ak Barbora Balúchová nie je „normálna bezdetná baba“, kto potom je? „Nech si užije päť minút slávy,“ komentovala to už vyrovnaná Andrea Heringhová, ktorá si na novšie a novšie deti svojho partnera asi zvykla.

Pritom Barborku si z čias SuperStar pamätáme ako jemnú a milú blondínu z Malaciek, ktorá sa nikdy na nič nehrala. Odvtedy si však dala zväčšiť prsia, začala sa výrazne maľovať a raz na ňu na toalete istého bratislavského nočného klubu zaútočila iná žena. Balúchová padla na sušič rúk a spôsobila si zranenie na tvári.

„V podstate si za to mohla sama. Kamarátka prišla na párty s frajerom a keď sa vzdialila, Barbora po ňom vyštartovala a bola okamžite úspešná. Tak si to potom obidve vyjasňovali na záchodoch,“ smeje sa ešte aj dnes náš zdroj.

Posledné mesiace mu však do očí bije ďalšia vec. Speváčka sa začala na internete chváliť novým kabrioletom. Či jej ho poskytol multiotecko, ťažko povedať. No nepriamych náznakov, ktoré k nemu vedú, je už akosi priveľa.