Keď mal donchuan Boris Kollár iba ôsmeho potomka, tak sa na každej prominentnej párty smotánka bavila, kedy splodí dnes už aktívny poslanec mulatka. Kamaráti ho podpichovali a tipy padali, že si matku pre svoje dieťa tmavej pleti donesie zo slnečného Miami, kde aktuálne predáva svoju haciendu.

Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna
Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Exkluzívne: Kollár neprestáva šokovať! Bude deviate dieťa mulat?

Čokoládová Paula

Vtipy sa ale viac ako pred rokom pretavili do skutočnosti a jemne apatické publikum voči jeho otcovstvám prebral z delíria svojim čokoládovým objavom.

Týždenník PLUS 7 DNÍ priniesol aký prvý informáciu, že si Kollár vyhliadol tanečnicu Paulu Simoes a čaká s ňou dieťa číslo deväť! Na upresnenie, desiate dieťa a titul poslednej donositeľky drží aktuálne speváčka Barbora Balúchová. Samozrejme, tehotnú Paulu vtedy polygýnny biznismen popieral, tak ako aj tie pred ňou aj po nej.

Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna
Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Rýchlovka v nákupnom centre

My sme pred pár dňami stretli politika na káve s jeho exotickou mamičkou, ktorá z neho nevedela oči spustiť. Zato Boris sa v nákupnom centre neodviazal.

Multiotecko Kollár a jeho deti: Čo o nich vieme?

Objednal si, chvíľu sa venoval dieťaťu, občas telefónu a pobral sa. Dvojica mala na spoločnom stretnutí momenty, keď im evidentne technika zobrala slová a iba nemo sledovali svoje displeje. O malého Christiana Alexandra sa postarala obetavá servírka, keď sa dožadoval kornútku. Multiotecko je v bratislavskej kaviarni nepochybne známy hosť, ale nie pre časté návštevy. V pohostinstve figuruje politik ako spoločník a personál ihneď vedel, že prišiel šéf.

Čítajte viac

Bude vás zaujímať

FOTO Ako išiel čas s Balúchovou: Od rozkošnej školáčky cez umelú Barbie až do Kollárovej postele

Šokujúce gesto Kollára pár hodín po pôrode Balúchovej: Z tohto Heringhová vyskočí z kože!

Je toto vôbec možné? Odpadnete, aké dala Barbora Balúchová meno Kollárovmu dieťaťu