Tip na článok
Manželka Radoslava Procházku priznáva, že mali aj veľmi ťažké obdobia. „Udržať akékoľvek manželstvo je náročná práca,“ tvrdí Katarína

EXKLUZÍVNE Manželstvo v troskách? Žena bývalého lídra Siete Radoslava Procházku prehovorila!

Vstup do kalných vôd politických zrejme dávno oľutoval. Bývalému prezidentskému kandidátovi, adeptovi na pozíciu gazdu pravice, ale aktuálne už aj exšéfovi strany Sieť, ktorú nie tak dávno zakladal Radoslavovi Procházkovi (44), sa jednoducho lepí smola na päty.

Najmä v posledných dvoch rokoch, počas ktorých si svojimi vyjadreniami, rozhodnutiami, ale i správaním úplne pošliapal povesť vynikajúceho právnika. Až sa môže zdať, že načo siahne, to skončí fiaskom.

V očiach laickej ale i odbornej verejnosti sa zmenil doslova na trosku. Nuž a podľa ľudí z okolia Radoslava Procházku tým už trpí aj jeho rodina. V kuloároch sa dokonca úplne otvorene hovorí, že jeho manželstvo s vyštudovanou právničkou Katarínou je v troskách. Situácia vraj dospela do štádia, že podala žiadosť o rozvod.

„Boli aj veľmi ťažké obdobia, ťažké debaty a ťažké rozhodnutia. Udržať akékoľvek manželstvo je náročná práca…" prezradila Katarína Procházková (30) pre najnovšie číslo PLUS 7 DNÍ.

V najnovšom čísle sa dočítate sa aj o tom, ako politika jej manžela zmenila, ako vníma jeho vulgarizmy, ale i to, či sú reči o o rozvode pravdivé

VIDEO Plus 7 Dní