Zdá sa, že život exmanžela Martiny Schindlerovej bol roky prepojený s mafiánskou skupinou takáčovci. Kvôli podozreniam na rozsiahlu trestnú činnosť ho zadržali spolu s ďalšími členmi skupiny.

FOTO Schindlerovej, ako sa po rozvode mala k novému vplyvnému mužovi, nájdete v GALÉRII.

Náhle sa stratila

Martina Schindlerová zažiarila v speváckej súťaži Slovensko hľadá Superstar v roku 2004, kde ju porazila menej výrazná Katarína Koščová. Obe sa vydali, majú deti, avšak Schindlerová si vybrala úplne iný typ muža než víťazka speváckej súťaže. Pred vyše siedmimi rokmi skončila v náručí verejnosti neznámeho bratislavského podnikateľa Kamila Haršányho. Vzápätí sa Martina Schindlerová stiahla zo šoubiznisu, vydala sa a v tichosti sa venovala rodine.  Minulý rok však prišla nečakaná správa o rozvode a veľký návrat speváčky na hudobnú scénu.

 

Prečo sa Schindlerovej dnes už bývalý muž celé roky snažil žiť anonymným nevýrazným životom - napriek tomu, že mal doma superstar, naznačujú posledné udalosti. Pred vyše dvoma týždňami ho vytiahli o tretej ráno kukláči z postele a skončil vo vyšetrovacej väzbe. V rámci akcie zadržala NAKA až 19 členov skupiny takáčovcov. Napokon sudca Špecializovaného trestného súdu, pracovisko Banská Bystrica, zobral 13 obvinených mužov do väzby. 

Čo všetko má skupina na rováši a ako prežíva Martina Schindlerová zadržanie exmanžela, sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ.

Plus 7 dní
Zdroj: Plus 7 dní

Prečítajte si tiež: