Známou sa stala ako manželka dnes už daňového podvodníka Ladislava Bašternáka, ktorému ju uchmatol najväčší znalec slovenských žien Boris Kollár. Život Beáty Haverlovej (39), vnučky legendárneho herca, dnes znova naberá iný smer. Pred rokmi sa stiahla z očí verejnosti a s manželom Igorom Péterom si založili rodinu. V kuloároch si mnohí mysleli, že ich nič nerozdelí. Opak je pravda, už spolu nežijú. Či sú manželia oficiálne rozvedení, sme sa snažili zistiť od Pétera. „K súkromiu sa nevyjadrujem,“zahundral nám namosúrene. Zrejme ani jeho neteší fakt, že jeho žena porodila pred pár dňami ďalšie dieťa, ktoré má s iným.

Shakespearovský príbeh

Prvýkrát sa vnučka Leopolda Haverla vydávala s veľkou pompou. Pred pätnástimi rokmi si za manžela vzala podnikateľa Ladislava Bašternáka - ten si momentálne odpykáva vo väzení päťročný trest za daňové podvody. Potom prišla epizóda s Borisom Kollárom. Druhýkrát sa Beáta vydala za nenápadného podnikateľa Igora Pétera, ktorý prevádzkuje autobazár. Stala sa mamou dvoch detí, Karolíny a Marcusa, a na Face­booku si zmenila meno na Péterová. Hrdo nosila manželovo priezvisko, napriek tomu rozprávke odzvonil zvonec. Študovaná právnička a kedysi ašpirantka na sudkyňu sa na sociálnej sieti vrátila k svojmu dievčenskému menu.

Na „selfíčkach“ sa už Beáta Haverlová do kamery usmieva po boku úplne iného muža. Ide vraj o majetného staršieho podnikateľa s vilou v prominentnej štvrti v Bratislave. Podnikateľ údajne už stihol svoju novú lásku požiadať o ruku. K dvom ratolestiam, ktoré má Haverlová s Péterom, nedávno pribudol nevlastný súrodenec. Podľa našich informácií sa malá volá Beáta. Rovnako ako jej mamička a babka, známa bratislavská sudkyňa. Šťastný otec si prišiel vyzdvihnúť svoje dievčatá minulý týždeň do súkromného sanatória, kde Haverlová rodila.

Žiaden plebs

Už ako pubertiačka sa Beáta snažila dostať medzi smotánku. Spočiatku hereckú. Ako nám kedysi prezradil jej nebohý starý otec, herec Leopold Haverl, chodievala za ním do Slovenského národného divadla na skúšky aj predstavenia. „Ona sama bola veľká divadelníčka. Čím viacej frajerov však mala, tým menej sa zaujímala o umenie,“ povedal o svojej vnučke Haverl. Podľa jeho slov sa po koketovaní s herectvom napokon Beáta rozhodla stať modelkou. Preto pózovala viacerým profesionálnym fotografom. Aj to bol zrejme jeden zo spôsobov, ako sa dostala medzi vplyvných boháčov.

Medzníkom v Beátinej ceste na vrchol sa stalo stretnutie s Ladislavom Bašternákom, ktorý sa do nej zamiloval. Tmavovláska sa za dnes uväzneného daňového podvodníka vydávala ako dvadsaťštyriročná. Na svoju svadbu priletela helikoptérou a hostila mnohé zvučné mená. Manželstvo dlho nevydržalo, prišiel rozvod a Haverlová na čas našla šťastie po boku multi­otecka Borisa Kollára, s ktorým vraj randila ešte počas manželstva s Bašternákom.

Kedysi chcela byť sudkyňou a teraz...: Dráždivý akt zverejnila na sociálnej sieti jeho autorka.
Kedysi chcela byť sudkyňou a teraz...: Dráždivý akt zverejnila na sociálnej sieti jeho autorka.
Zdroj: Facebook

Nechal ju

Po rozvode s „dépeháčkarom“ sa naplno vrhla pracovať na svojom novom vzťahu s podnikateľom Kollárom. Do médií na neho spievala samé ódy. „Borisa poznám úplne inak ako ostatní. Veľa o ňom viem, poznám ho aj z minulosti, takisto poznám jeho bývalé partnerky, jeho spôsob života, predovšetkým ho nevidím ako nejakého nadčloveka, vnímam ho ako svojho Borisa s jeho plusmi aj mínusmi,“ rozplývala sa, ale Kollár to dlho pri tmavovláske nevydržal. Milenci skúsili svoj vzťah naštartovať aj druhýkrát. „Po určitom čase, keď som už bola sama a Boris bez pani Brožovej, nás osud opäť priviedol na spoločné chodníčky. Hoci sa hovorí, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš, myslím si, že niečo nie je dopovedané. Chcem si to ešte vyskúšať, aby som sa utvrdila v tom, či ísť s tým človekom ďalej, alebo nie,“vyznala sa šťastná Haverlová svojho času do médií. Definitívny koniec však nastal, keď zatúžila po svadbe. Donchuan v momente zobral nohy na plecia.

Po preskákaných trampotách si Beáta Haverlová bude zrejme už tretíkrát vyhotovovať svadobné fotografie. No nielen tie zdobia jej súkromný album. Tmavovláska sa zatiaľ počas každého tehotenstva dala zvečniť. Vždy sa vložila do rúk profesionálnej fotografke a svojej kamarátke Berte Švarcovej. Na poslednej snímke vidieť, že čas Beáte neubral na kráse a šteklivý akt s hrdosťou zverejnila. Spokojný úsmev, rozpustené vlasy a ľahký svetrík, ktorý dáva priestor fantázii, Beáte v požehnanom stave pristane. A preto sa nikto nemôže čudovať, že krásna fotografia koluje internetom. Čo sa týka záberu i nového života, však bola tmavovláska skúpa na slovo: „Prosím o rešpektovanie môjho súkromia. Neberte to osobne, ale nebudem sa vyjadrovať.“

Mohlo by vás zaujímať: