Plastiková Barbara Bátorová (27) sa s Borisom Kollárom (52) stretávala v čase, keď sa jeho oficiálna partnerka Andrea Heringhová (36) doma starala o deti. Donchuan sa bavil v spoločnosti Bátorovej v roku 2011 - raz pri mori v slovinskom Portoroži, inokedy ju zoznamoval s priateľmi na filmovom festivale v Karlových Varoch, napriek tomu, že jej fotografie svietili na stránke istej luxusnej eskortnej služby. V tom čase sme sa spojili s mužom, ktorý nám chvíle s ňou chcel sprostredkovať za finančnú odmenu. Mladú prsnatú ženu po boku multiotecka neskôr nahradili iné, no nie na jej škodu. Podľa katastrálneho portálu sa dnes Bátorovej vodí nadštandardne.

Ako pravá dáma: Barbara Bátorová si ostrihala ofinu a nahodila slušivé šaty.
Ako pravá dáma: Barbara Bátorová si ostrihala ofinu a nahodila slušivé šaty.
Zdroj: Archív

Využila ho

Okolo tmavovlásky sa vždy krútili muži, ktorí nemali hlboko do vrecka. Mediálnu slávu si však na neznámych menách vybudovať nemohla. Až keď jej vstúpil do života Boris Kollár, začal sa ten správny kolotoč. Nafotila sériu snímok do pánskeho magazínu, kde všetkým predviedla perfektne vymodelované silikónové implantáty. V dráždivých pózach strúhala do objektívu lačné pohľady a v rozhovore prezradila, na čo mužov dokáže vábiť. „Som bláznivá, tak­isto maximálna optimistka a viem byť i veľmi prchká a nedočkavá. Najradšej zvádzam v peknej spodnej bielizni a podvädzkoch,“ predstavila sa a na milostný pomer s Kollárom spievala ódy. „S Borisom som prežila pekné obdobie, veľa vecí mi ukázal aj ma veľa naučil, stále sme v kontakte,“ pochválila sa po skončení ich avantúry.

Mimoriadne zabezpečená

Dnes je Barbara Bátorová v druhom stave. S kým, nevedno. Celkom isto si však našla väčšie eso, než je Boris Kollár. V katastri pri jej mene svietia dve nehnuteľnosti - byt vo vychytenej štvrti v bratislavskom Novom Meste a ďalší v prominentnom komplexe v Karlovej Vsi, kde sa za elektronickú bránu nedostane hocikto. Borisova „bývalka“ tu susedí s futbalistom Robom Vittekom i Lindou Antal-Rezešovou.

Tehotná: Kollárova bývalá milenka je už tehotná. Boris sa v tomto prípade nepričinil.
Tehotná: Kollárova bývalá milenka je už tehotná. Boris sa v tomto prípade nepričinil.
Zdroj: Archív

Barbarino tehotenstvo vyzradila na sociálnej sieti jej podobne kontroverzná kamarátka Veronika. Niektorí si na ňu môžu pamätať z roku 2013, keď sa zaplietla do kauzy znásilnenej dcéry istého slovenského politika. Dnes na internete koluje video, kde sa podgurážená Veronika mláti s istou blondínkou, ktorá jej údajne prebrala klienta. Nuž, teraz sa môže tešiť z tehotenstva a úspechov svojej ešte známejšej kamarátky.