Česká moderátorka Hana Mašlíková (41) valcuje sociálne siete. Imidž silikónovej blondínky je už dávno minulosťou, internetom sa šíria jej vtipné videá a seriál Zo života vo fitku. Kedysi štíhla kráska je dnes samý sval a nemá ani gram tuku navyše. Mašlíková prepadla zdravému životnému štýlu a vo fitku je každý deň.

FOTO svalnatej Mašlíkovej v GALÉRII

Čítajte viac

Bývalá modelka a dnes moderátorka sa dokonca zúčastnila súťaže v bikini fitness. Nezlomila ju ani choroba a začala na sebe ešte viac makať. Jej manžel Andre ju síce podporuje, ale nechce mať zo svojej ženy svalnatého chlapa.

Pod jej profilom na Instagrame sa množia komentáre v rôznych jazykoch. Hana predbieha snaživých influencerov, ktorí sa prezentujú pomerne bezduchým obsahom. "Toto ma baví viac ako nikdy nekončiaci seriál Ulica,“ napísala jej jedna z fanúšičiek.

Pre problémy so žalúdkom chvíľu vyzeralo, že sa Hana Mašlíková bude musieť cvičenia vzdať. Diagnózu už síce pozná, no rozhodla sa ju nechať pre seba. "Mám nasadenú liečbu a malo by to byť v poriadku,“ prezradila pre eXtra.cz. Moderátorka je aktuálne pre ženy veľkou inšpiráciou, hoci nie každý muž je fanúšikom svalnatých krások. Hana si však aj napriek tvrdej drine a vyšportovanému telu dokázala zachovať potrebnú ženskosť.

FOTO z bikini fitness v GALÉRII