Je odkázaná na iných. Pred dvoma mesiacmi havarovala s predsedom národnej rady Borisom Kollárom (55) a jeho ochrankármi vo vládnej limuzíne. Bývalá finalistka Miss Uni­verse SR Miroslava Fabušová (37) utrpela vážne zranenia a odvtedy nosí na krku ortopedický golier. Momentálne je v domácej liečbe a vraj ju čaká vážna operácia.

Týždenník PLUS 7 DNÍ privítala v prenajatom byte, ktorý pred najkrajšími sviatkami roka s kamarátkinou pomocou vyzdobila. V dedine pri Bratislave, kde ju pred fatálnou jazdou vyzdvihol šéf parlamentu, býva len niekoľko mesiacov. 

Vďačná kamarátke

Misska a vizážistka Miroslava Fabušová už viac ako mesiac rieši vážne zdravotné problémy, ktoré utrpela pri havárii vládnej limuzíny Borisa Kollára. „Cítim sa veľmi ubolená každý deň. Pohyb je pre mňa výzva, ale aj tak sa každý deň pohnem o krok dopredu. CT ukázalo, že štvrtý stavec bol zlomený a platničky medzi piatym a siedmym stavcom sú vysunuté,“ priznala pre PLUS 7 DNÍ ukazujúc nám svoj röntgen. „Čaká ma operácia krčného stavca, ale teraz pre covid čakám na termín. Budú mi musieť robiť vštep z panvy a dávať ho do krku,“ vysvetlila bývalá miss.

Z operácie má obavy, ale vie, že ju musí podstúpiť čo najskôr. Aj preto sa bez goliera na krku takmer nepohne, hoci na sociálnej sieti sa už ukázala aj bez neho a fanúšikov pozdravila v dráždivej spodnej bielizni. Ako sme sa sami presvedčili, brunetka chodí sexi oblečená doma bežne. Sama nás vo svojom prenajatom byte neďaleko Bratislavy, v ktorom býva iba od leta, privítala v dráždivom outfite s golierom na krku. Ten si zložila iba na chvíľu kvôli záberom.

Boli sme zvedaví, ako bruneta žije a či všetko zvláda sama, keďže oficiálne je bez partnera. O politikovi Borisovi Kollárovi, ktorý sa tiež zotavuje z ťažkých zranení a nosí konštrukciu na hlave, však zaryto mlčala. Neprezradila ani to, či sú stále v kontakte. Ale vraj na neho myslí. Pred pár dňami si pozvala domov tetovača a na plece si dala urobiť nové tetovanie s odkazom práve pre Kollára. V obrázku červeného srdca je napísané záhadné 14+II. Význam vraj pozná iba ona a politik, ale hovoriť o tom verejne nechce. „Moje tetovania sú moje tabu a každé má určitý zmysel,“ vraví záhadne.

Tesne pred naším príchodom odišla od Miroslavy jej kamarátka Zuzka, ktorá jej pomáha takmer so všetkým. „Je pri mne skoro každý deň. Je mojou trénerkou, kamarátkou, opatrovateľkou, terapeutkou. A som jej nesmierne vďačná, pretože nechce za to nič,“ priznáva Fabušová, lebo sama ešte nezvláda ani len základnú hygienu. „Zuzka mi umýva zuby, vlasy, prezlieka mi posteľnú bielizeň, perie, upratuje, cvičí so mnou,“ vyratúva.

Miroslava Fabušová vo svojom byte v Dunajskej Lužnej.
Zdroj: EMIL VAŠKO

EXKLUZÍVNE sexi zábery Fabušovej z jej bytu nájdete v aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ