December je za rohom a zatiaľ čo Slovač na seba navlieka čoraz hrubšie svetre, Zuzana Belohorcová (46) stále veselo "hopsá“ po pláži. S rodinou totiž žije na slnečnom ostrove Tenerife, a tak si aj koncom novembra môže užívať piesok a more.

Inak tomu nebolo ani uplynulý víkend. Sobotu bývalá moderátorka zdokumentovala na Instagrame viacerými príspevkami. "Dnes krásny deň s priateľmi,“ tešila sa Zuzana, pričom na pláži jej robili okrem kamarátov spoločnosť aj manžel a milovaní rodičia Ľubo a Vierka.

Nedeľa opäť patrila pláži a Zuzana sa podelila o sólo fotky v bielych plavkách. Hoci je známe, že má bývalá učiteľka sexu stále ukážkovú postavu, medzi zábery v behu sa jej priplietol aj jeden, ktorý jej telu práve nelichotí. Ba čo viac, biele plavky sa jej pri šantení na pláži zarezali tak, že dali vyniknúť jej intímnym partiám. FOTO si pozrite v GALÉRII.

Belohorcová a jej manžel Vlasta Hájek majú za sebou významný míľnik, prvý rok fungovania ich realitnej kancelárie Tenerife Real oslávili veľkolepou párty. Po nej neudržal jazyk za zubami ich rodinný priateľ Richard Chlad a do sveta vyzvonil, že manželstvo známej dvojice prešlo pred časom vážnou krízou.

Belohorcovej FOTO z pláže v GALÉRII.

Zuzana však v sobotu večer poslala do sveta jasný odkaz, že s manželom pri sebe pevne stoja. "Byť oporou jeden pre druhého, mať si stále čo povedať, vedieť sa spolu zasmiať a vidieť naše deti šťastne vyrastať… Pocit, ktorý prajem každému páru. Ďakujem, že si,“ vyznala sa Vlastovi pri fotkách, na ktorých sú spolu na víne.