Česká speváčka bola hosťkou programu Mámy sobě. V ňom porozprávala najmä o svojej dcérke a o tom, aký pevný vzťah si medzi sebou vytvorili. Zrejme i preto sa doteraz nedokázala vzdať dojčenia. A to aj napriek tomu, že Rumia nedávno oslávila tretie narodeniny.

„Rodina už o tom so mnou nerozpráva, pretože vedia, že je to zbytočné. Je to taká vec, s ktorou bojujem ako mama. Ja vlastne to dojčenie mám rada, je to také emočné spojenie s dieťaťom a neviem to úplne rozseknúť, aby sme prestali,“ Bagárová prezradila detaily o zvykoch, ktoré si pestuje so svojou dcérkou.

Väčšina mám prestáva dojčiť detičky v období po prvom roku. No niektoré ženy majú problém vzdať sa toho práve z toho istého dôvodu, aký popísala Monika. Ich drobček to už síce nepotrebuje, ale pre ne by to znamenalo veľkú citovú ujmu. Občas to však práve pri takýchto starších môže zájsť do nepríjemných situácií, ako to bolo nedávno aj v Rumiinom prípade. Monika sa ju snaží dojčiť už len pri zaspávaní. No niekedy nastane kríza a maličká si to vyžaduje častejšie, ako je to aj slávnej maminke príjemné.

„Bolo to obdobie, keď sme boli štrnásť dní doma, boli sme nachladené a Ruminka sa chcela dojčiť trebárs osemkrát za deň. Ja som bola úplne hotová, pretože to bolo každú chvíľku. Tak som sa na internete dočítala jeden tip, vyskúšala ho a ono to zafungovalo. Lenže ako som bola vyčerpaná a unavená, tak som to večer nevydržala a dala jej napiť,“ úprimne priznáva česká speváčka.

FOTO Moniky s dcérkou Rumiou nájdete v GALÉRII

Bagárová už takto zaskočila svojich fanúšikov aj v minulosti. Potvrdila totiž, že s ňou dcérka ešte stále spáva v posteli a tak skoro sa tohto zvyku nechce vzdať. A to i napriek tomu, že už má teraz nového priateľa.