Českého herca Miroslava Etzlera pred rokmi aj na Slovensku preslávil úspešný seriál Poisťovňa šťastia, v ktorom si zahral po boku takých hviezd, ako Kateřina Brožová či Jiřina Jirásková a v ktorom stvárnil fešného riaditeľa poisťovne.

Kým v kariére sa mu darilo, v súkromí to mal pomerne turbulentné. Keďže najmä svoje mladé roky podriadil kariére, to sa podpísalo aj pod jeho vzťahy, ktoré sa skončili rozchodmi. Jeho zaneprázdnenosť však poznačila nielen vzťahy s partnerkami, ale aj s jeho deťmi.

Miroslav Etzler má z predchádzajúcich vzťahov dve dospelé dcéry a jedného syna s herečkou Zuzanou Bydžovskou. So súčasnou partnerkou Helenou Bartalošovou má štvrtého potomka, len trojročného syna Samuela, a konečne sa z neho stal rodinný typ. Na sociálnej sieti sa zvykol pochváliť fotkami svojho najmladšieho syna, ktorý mu akoby z oka vypadol.

Najmladší syn akoby mu z oka vypadol, pozrite FOTO!

Teraz však zverejnil svoju fotku, ktorou všetkých vydesil. "Moji vzácni a blízki, asi ste si všimli, že som sa tu dlho neprezentoval. Dôvod je jednoduchý. Dostal som silnú covidovú ataku spojenú s obojstranným zápalom pľúc. Som na kyslíku a ďalší vývoj skôr tuším ako viem. A áno, nebol som očkovaný," priznal herec.

Miroslav Etzler touto fotkou všetkých vydesil, pozrite, ako vyzerá!

"Vďaka obrovskej láskavosti a profesionalite covid oddelenia nemocnice Česká Lípa pod vedením pána primára Jana Nováka a jeho geniálneho tímu ma napriek tomu berú ako človeka! Nenechať sa očkovať bola obrovská chyba. Prosím, ak môžete, urobte to!!!!," sype si popol na hlavu známy herec. Ostáva veriť, že to celé zvládne.