Kašle na imidž. Zuzana Fialová (46), ktorá je známa svojou otvorenosťou a temperamentom, sa naposledy vryla do pamäti divákov ako porotkyňa šou Tvoja tvár znie povedome, kde zaujala trefnými poznámkami, ale aj štýlovými out­fitmi a dokonalým výzorom. Ten sa však v súkromí vytráca. Nedávno náš fotograf stretol známu herečku v uliciach Bratislavy a takmer ju nespoznal.

Rozgajdaná, strapatá a bez mejkapu

„V bežný deň je zo mňa iná žena,“ presne to si môže pospevovať Zuzana Fialová, na ktorú sme narazili v uliciach nášho hlavného mesta. Sedela na terase istého podniku so svojím najlepším kamarátom, expertom na komunikáciu Reném Parákom.

 

Známa brunetka si popri klebetení s ním objednala obed a už z diaľky bolo vidieť, že sa necíti dvakrát pohodlne. Aspoň, čo sa svojho výzoru týka. Bola nervózna z vlasov, ktoré mala zo­pnuté do drdola. Po chvíli si ich rozpustila, čo nebola práve najšťastnejšia voľba. Na hlave jej v tom momente zostal výbuch, ktorý smeroval na všetky svetové strany.

Okrem strapatého účesu bolo na umelkyni vidieť, že si nedala námahu ani s mejkapom. A v neposlednom rade to zaklincovala oblečením. Takúto zvláštnu kreáciu diváci, zvyknutí na herečkin dokonalý styling z televíznych šou, na nej zrejme ešte nevideli.

V zelenom plášti pripomínala Zuzana skôr otravného staromódneho detektíva Colomba než pravú dámu. Ani rozgajdané, veľké čierne tričko nelichotilo jej postave, s čím súhlasí aj známa módna štylistka Andrea Ziegler.

„Neočakáva sa, aby bola každý deň najstajlovaná ako na obrazovke. Asi by to bolo neprirodzené. Ale tento jej outfit sa mi zdá ako ďalší extrém, ktorý sa u známej osobnosti neočakáva,“ vraví Ziegler. „Je sympatické, keď sa známa tvár berie normálne, ale na druhej strane by zas absolútna neupravenosť mala zostať doma za dverami. Možno by bola väčšia ‚trefa‘ pekná tepláková súprava ako tieto prekombinované kúsky. Aj oversize musí mať šmrnc. Toto je bez ladu a skladu,“ odporučila herečke módna štylistka.

Exkluzívne fotografie Fialovej nájdete v našej GALÉRII