Monika sa vracia

Ako sme informovali, Fedor sa zo spoločného domu presťahoval do domčeku po Monikiných rodičoch, ktorý predtým slúžil aj ako záhradný domček. Ich vrakunský dom prechádza rozsiahlou rekonštrukciou a tak Monika zas istú dobu prespávala u syna Martina.

Manžel Beňovej Flašík rozčúlený do nepríčetnosti: Už tu fakt niekomu j*be?

„Koncom februára by malo byť všetko hotové a nasťahujem sa naspäť,“ reagovala ešte koncom decembra politička Smeru pre PLUS 7 dní. Sťahovať sa zo spoločného bratislavského domu bude po vzájomnej dohode napokon Fedor, ktorý tam inak trávil posledné roky viacmenej sám, keďže Monika bola väčšinou v Bruseli. Zatiaľ však stále býva v menšom dome a tak je zrejmé, že sa s Monikou po jej návrate jeden druhému ťažko vyhnú.

U koho strávila Flašíková noc? Fedor, tieto FOTO asi nechceš vidieť!

O rozvode zatiaľ mlčia

Na našu priamu otázku, kedy opustí ich manželské hniezdočko, nám Fedor stručne odpovedal: „Ešte netuším, možno apríl? Fakt neviem.“

Onedlho sa nasťahuje späť Monika, ktorá čakala len na dokončenie rozsiahlej rekonštrukcie. A vyzerá to tak, že po dlhšom odlúčení budú ešte stále manželia Flašíkovci bývať - aspoň istý čas - pod spoločnou strechou, alebo po správnosti, na jednom pozemku.

Beňová opäť perlila, Slováci zúria: Kde žiješ, preber sa!

Monika ho z domu zjavne nevyháňa, ako potvrdil Fedor, keď na našu otázku, či mu Monika nenastavila jeho povestné hodiny s odpočítavaním, reagoval slovami: „Určite nie!“

Zisťovali sme tiež, či už podali žiadosť o rozvod. Inak zhovorčiví Flašíkovci na túto - v podstate logickú otázku - prekvapivo odmietajú odpovedať, hoci sa pôvodne mali dohodnúť už v januári. Podľa nášho zdroja žiadosť o rozvod prominentného páru nezaznamenali ani na súde.

Čítajte viac