Tip na článok

Flašíkovci opäť pod jednou strechou: Rozvod zažehnaný?

Koncom roka médiami prebehla správa, že po spoločných rokoch sa Flašíkovci rozhodli dať za svojim manželstvom definitívnu bodku. Prekvapivo, po vyše dvadsaťročnom vzťahu a desiatich rokoch manželstva Monika Flašíková Beňová (48) a Fedor Flašík (58), ešte predtým - ako podpísali rozvodové papiere, už bývali odlúčení od seba. Podľa našich informácií sa však spoločnému bývaniu zrejme nevyhýbajú.

Galéria k článku (19 fotografií )
Staré časy: Manželia spolu nežijú.
Monika Flašíková Beňová
S kamarátkou Evitou: Flašíková-Beňová na premiére filmu Všetko alebo nič.

Monika sa vracia

Ako sme informovali, Fedor sa zo spoločného domu presťahoval do domčeku po Monikiných rodičoch, ktorý predtým slúžil aj ako záhradný domček. Ich vrakunský dom prechádza rozsiahlou rekonštrukciou a tak Monika zas istú dobu prespávala u syna Martina.

Manžel Beňovej Flašík rozčúlený do nepríčetnosti: Už tu fakt niekomu j*be?

„Koncom februára by malo byť všetko hotové a nasťahujem sa naspäť,“ reagovala ešte koncom decembra politička Smeru pre PLUS 7 dní. Sťahovať sa zo spoločného bratislavského domu bude po vzájomnej dohode napokon Fedor, ktorý tam inak trávil posledné roky viacmenej sám, keďže Monika bola väčšinou v Bruseli. Zatiaľ však stále býva v menšom dome a tak je zrejmé, že sa s Monikou po jej návrate jeden druhému ťažko vyhnú.

U koho strávila Flašíková noc? Fedor, tieto FOTO asi nechceš vidieť!

O rozvode zatiaľ mlčia

Na našu priamu otázku, kedy opustí ich manželské hniezdočko, nám Fedor stručne odpovedal: „Ešte netuším, možno apríl? Fakt neviem.“

Onedlho sa nasťahuje späť Monika, ktorá čakala len na dokončenie rozsiahlej rekonštrukcie. A vyzerá to tak, že po dlhšom odlúčení budú ešte stále manželia Flašíkovci bývať - aspoň istý čas - pod spoločnou strechou, alebo po správnosti, na jednom pozemku.

Beňová opäť perlila, Slováci zúria: Kde žiješ, preber sa!

Monika ho z domu zjavne nevyháňa, ako potvrdil Fedor, keď na našu otázku, či mu Monika nenastavila jeho povestné hodiny s odpočítavaním, reagoval slovami: „Určite nie!“

Zisťovali sme tiež, či už podali žiadosť o rozvod. Inak zhovorčiví Flašíkovci na túto - v podstate logickú otázku - prekvapivo odmietajú odpovedať, hoci sa pôvodne mali dohodnúť už v januári. Podľa nášho zdroja žiadosť o rozvod prominentného páru nezaznamenali ani na súde.

Čítajte viac

VIDEO Plus 7 Dní