Nič nie je nemožné. Ako jeden z mála umelcov neprišiel cez koronu o podstatné kšefty a v čase uvoľnených opatrení stihol svadbu s priateľkou Sophie, hoci ju dovedna trikrát prekladali. Spevák Samo Tomeček (34) navyše nedávno zverejnil oficiálne svadobné fotografie, ktoré dýchajú anglickou atmosférou. Nevesta a ženích sa fotili medzi zrúcaninami hradu pri Považskej Bystrici. A nevšednosť im dodal aj prelet vojenských lietadiel. 

Svadobné FOTO nevesty a ženícha v GALÉRII

Ako už PLUS7DNÍ informovalo, svadbu pre deväťdesiat hostí si Samo dovolil v časoch, keď slovenskí muzikanti trú biedu. Tŕň z päty mu totiž vytrhli najmä honoráre za naspievanie reklám či účinkovanie v televíznej šou Milujem Slovensko. „Nahrávali sme celý august. Vyrobili sme toľko častí ako inokedy za tri mesiace. Bolo to veľmi hektické, ale oplatilo sa. Nakrúcal som ešte dva dni pred svadbou a dva dni po svadbe. Niečo som mal, samozrejme, ušetrené a pomohli aj rodičia,“ priznáva.

Svoje áno si mladomanželia povedali v kostole v Považskej Bystrici, kde majú rodinných známych. Keď sa rozkríklo, že sa v miestnom kostole žení Samo Tomeček, a hrozilo, že to bezpečnostne nezvládnu, najali si ochranku. „Priazeň ľudí ma tešila, ale chceli sme zabezpečiť, aby sa do kostola dostal každý, koho sme tam chceli mať,“ vysvetlil nám spevák.

Viac o Tomečkovej svadbe TU