Dcéra slávnych rodičov Anna Slováčková (27) zverejnila najnovšiu fotografiu v plavkách, na ktorej pózuje s výhľadom na talianske hory. Po nedávnej kritike svojich odhalenejších fotografií si však povedala, že táto fotka je pekná a záporné reakcie nevyvolá.

FOTO odhalenej Slováčkovej v GALÉRII

Čítajte viac

"Snažím sa ľudí naučiť, že sociálne siete sú plné klamstva a podvodov. Každá sa môžeme nastaviť tak, že budeme vyzerať chudo, bez celulitídy a nebudeme mať ani jednu pneumatiku. Chcem, aby ľudia videli realitu. Nechcem, aby sa mladé dievčatá trápili tým, že majú kilogramy navyše, čo väčšina z nich ani nemá. A musia sa nastavovať ako najväčšie supermodelky. Príde mi to otrasné,“ povedala Slováčková pre super.cz.

Čítajte viac

"V závere musím povedať, že práve pri týchto nových fotografiách som si hovorila, že mi ľudia nemajú, čo vyčítať. A samozrejme tie reakcie neboli všetky dobré. Aj keby som sa snažila vyzerať nádherne a vyšportovane, tak si rovnako niečo nájdu. A teraz som sa po výlete na horách postavila na váhu a mám 4 kilogramy navyše. I keď mi jedna pani k fotke napísala, že som schudla,“ smeje sa Anička Slováčková.

Čítajte viac

Dcéra Felixa Slováčka a Dády Patrasovej nemá aktuálne jednoduché rodinné zázemie. Napriek tomu sa venuje téme o škatuľkovaní žien a mužov na základe hmotnosti a zjavu. "Samozrejme keď už hmotnosť hraničí s obezitou a obmedzuje zdravie, tak je to už celkom iná téma,“ dodala mladá speváčka.

FOTO Slováčkovej v plavkách v GALÉRII