Pre speváčku Moniku Bagárovú sa tento rok nezačal práve najlepšie. Na prelome rokov riešila rozchod s otcom svojej dcéry Rumie Makhmudom Muradovom. S MMA zápasníkom jej to zrejme neklapalo už dlhšie a hoci dvojica dala svojmu vzťahu ešte druhú šancu, najmä kvôli spoločnej dcére Rumii, nevyšlo im to spolu ani na druhý pokus.


Definitívne rozhodnutie o konci ich vzťahu prišlo v lete. "Chcela by som vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ nám spoločný život už nerobí radosť. Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby...," uviedla Monika na svojom účte na sociálnej sieti.


FOTO Monika Bagárová už randí s iným mužom!


No teraz sa konečne blýska na lepšie časy. Monika už nie je sama. Nového muža už dokonca ani neskrýva, objavila sa s ním v spoločnosti na akcii istého dizajnového štúdia, kde Monika spievala. Ba čo viac, Monika svoju novú lásku už zoznámila aj so svojou rodinou a rodičmi. Makhmud môže ľutovať, pozrite v GALÉRII, kto ho po boku Moniky nahradil.

Monika sa svojou novou láskou ku karlovarskému podnikateľovi Leovi ani príliš netají: „To je v poriadku, nemám potrebu niečo tajiť. Ale ani sa nechcem vyjadrovať nijako zvlášť detailnejšie, chcem si nechať svoj súkromný život pre seba. Vyhovuje nám to takto. Jediné, čo k tomu poviem, je to, že sme zamilovaní a je nám krásne. Každý si to zaslúži,“ uviedla speváčka pre portál extra.cz.

A čím si Moniku získal jej nový muž?„Oboch ich s Monikou spája silná viera v Boha a rovnaké životné hodnoty. Navzájom sa podporujú v práci a Leo bol tým prvým, komu Monika púšťala piesne zo svojej novej dosky Silnější. Veľmi si vážila jeho pripomienky a názory,“ prezradila Blesku kamarátka speváčky, ktorá vzťahu s podnikateľom Leonardom Lekajom (31) veľmi fandí! „Je krásne ich pozorovať, keď sú spolu. Správa sa k nej ako k princeznej,“ dodala kamarátka.

Bagárová s NOVÝM MUŽOM, pozrite si FOTO!

„Áno, priznávam, že som šťastná a zamilovaná. Je krásne cítiť sa opäť milovaná. Chcela som si to celé nechať pre seba a nezverejňovať to, pretože môj priateľ nie je súčasťou šoubiznisu. Klamať však verejnosti a fanúšikom nebudem, ďakujem všetkým, ktorí nám toto šťastie želajú,“ potvrdila Blesku Bagárová.

Prečítajte si tiež: