Mnohí Gottovi fanúšikovia žijú v nádeji, že z Gottovej dcéry Charlote vyrastie spevácka hviezda, akou bol jej otec. Napokon, aj samotný Karel Gott svoju dcéru v tomto smere odmalička podporoval. Charlotte už ako dieťa spievala v muzikáloch, neskôr s ním účinkovala na jeho koncertoch. A len pár mesiacov pre smrťou s ňu Karle Gott naspieval spoločnú pieseň Srdce nehasnou, ktorá za tri roky zaznamenala 71 miliónov pozretí.

A zdá sa, že v speváckej kariére svoju dcéru podporuje aj jej mama Ivana Gottová (46). Tá síce súkromie svojich dcér nadovšetko chráni, ale nedávno predsa len zverejnila nejaké informácie týkajúce sa Charlotte. Ivana totiž potvrdila, že príprava koncertov Pocta Karlovi Gottovi je v plnom prúde. "Tešíme sa na Vás 19. a 20. júna v O2 aréne nielen my, ale aj päťdesiatka účinkujúcich," napísala Ivana Gottová na sociálnej sieti.

Ivana zároveň potvrdila, že medzi päťdesiatkou účinkujúcich bude aj jej dcéra Charlotte Ella Gottová, a na ňu sa obzvlášť tešia všetci Gottovi priaznivci. Teraz však vyplávala na povrch nová informácia, ktorá môže zamiešať karty, ani nie tak s účasťou Charlotte na spomienkových koncertoch, ako s jej speváckou budúcnosťou.

Bude zo Charlotte Gottovej spevácka hviezda? Pozrite jej nové FOTO

Ivana Gottová spolu s režisérkou Olgou Malířovou Špátovou pripravila totiž akési pokračovanie dokumentu Karel s názvom Karel špeciál, a tam odznela informácia, ktorá zrejme nepotešila Charlotte Gottovú, ani fanúšikov Karla Gotta. Hoci Karel Gott svoju dcéru v spievaní podporoval, krátko pred smrťou akoby zmenil názor na jej budúcnosť.

Posledné slová Gotta dcére Charlotte museli zabolieť. Čítajte na ďalšej strane! >>