Najväčšie prekvapenie silvestrovskej noci sa odohralo až po nej, keď sme v luxusnom tatranskom grandhoteli zočili schádzať po schodoch známu modelku a vizážistku Zuzanu Šutjakovú (40). Nebola sama. Kedysi sa kamarátila s moderátorkou Jasminou Alagič, no ich priateľstvo za posledný rok značne ochladlo. Zuzana sa stihla za ten čas rozísť s futbalistom Stanislavom Lobotkom (25), o generáciu mladším. Po boku slovenského reprezentanta je dnes už tehotná speváčka Daniela Nízlová (33).

 

No nezaháľala ani Šutjaková. Na hotelové raňajky sa na Nový rok v luxusnom hoteli v Tatranskej Lomnici sa viedla ruka v ruke s bradatým mužom, ktorý nám pripomínal syna bývalého šéfa SIS. O Ivanovi Lexovi mladšom sa v poslednom období hovorilo, že jeho slabosťou je Dominikánska republika i bývalá účastníčka reality šou Farma Jana Hrmová. Ako si môžete pozrieť na našich fotografiách, sviatky ukázali čosi celkom iné.

FOTO novej ženy po boku Lexovho syna si pozrite v GALÉRII

V aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ si môžete prečítať, čo všetko prominentná dvojica spolu v Lomnici zažila. Vo veľkej fotoreportáži nájdete aj ďalšie tajomstvá, ktoré nám pod rúškom silvestrovskej noci odhalili Vysokké Tatry.