Jeden z najznámejších českých bojovníkov v MMA si dáva záležať na okázalých narodeninových oslavách. Jednu z nich preto pripravil i pre svoju milovanú Lelu, ktorá zostáva po jeho boku napriek viacerým excesom z minulosti. Možno i z toho dôvodu ju rád rozmaznáva drahými darčekmi a prekvapeniami.

FOTO z Lelinej oslavy narodenín nájdete v GALÉRII

Tentoraz pre ňu usporiadal okázalý večierok, na ktorom nechýbali členovia ich rodiny, kamaráti a známi, s ktorými sa často stretávajú. Narodeninové prekvapenie rozdelil do dvoch častí. Vémola najprv pozval svoju manželku na loď, ktorou sa spolu s niekoľkými najbližšími plavili po Vltave. Ceterovej vyšlo krásne počasie, tak si tento výlet mohla naplno užiť.

Podvečer sa už premiestnili do štýlového podniku v centre Prahy. Tam už na Lelu čakala väčšia skupinka kamarátov, s ktorou sa zabávala až do rána. Ako prezradila vo svojom príspevku, chýbali jej iba blízki zo Slovenska, s ktorými bude oslavovať neskôr.

„Tieto narodeniny sľubujem, že sa budem k sebe správať láskavejšie a dosiahnem všetko, po čom moje srdce túži. Som rada, že môžem osláviť ďalší rok svojho života. Všetko najlepšie k narodeninám,“ Lela zaželala sama sebe na Instagrame.

Krátko po oslave však prišlo veľké prekvapenie. Ceterová mala narodeninovú party v malom predstihu a čoskoro fanúšikom prezradila aj hlavný dôvod. Hneď po jej skončení si totiž zbalila kufre a pobrala sa na dovolenku do zahraničia. Karlos tak zostal opäť osamelý.

„Zajtra mi odlieta na štrnásť dní a ja budem slamený vdovec, tak urobím oslavu dnes,“ Vémola napísal na sociálne siete a odhalil aj hlavný dôvod, prečo sa rozhodol zorganizovať narodeninovú party skôr. Lela neskôr potvrdila, že odchádza do Turecka, kde si užije pár dní voľna.

FOTO z úžasnej oslavy Lely Ceterovej nájdete v GALÉRII

Magazínu Expres.cz sa podarilo zistiť, prečo sa Ceterová po oslave tak ponáhľala do zahraničia. Podľa ich zdroja tam odišla na plastickú operáciu. Tentoraz si chce nechať vylepšiť zadoček. Z toho dôvodu Karlos ani nenamietal, že z neho bude na tak dlhý čas slamený vdovec. Lela takúto estetickú turistiku pestuje už dlhší čas. V minulosti si napríklad nechala v Iráne urobiť tvár.