Po smrti Karla Gotta (†80) sa pohľady jeho fanúšikov upínajú na jeho rodinu, manželku Ivanu (46) a dcéry Charlotte Ellu (16) a Nelly Sofiu (14). Predtým nie príliš obľúbená Ivana si ich priazeň získala najmä tým, že s nimi prostredníctvom sociálnej siete komunikuje a informuje ich o novinkách súvisiacich s pamiatkou jej muža. Takto ich potešila ukážkami z autobiografickej knihy o Karlovi Gottovi Má cesta za štěstím, či ukážkami z dokumentárneho filmu Karel, ako aj z dodatku k nemu s názvom Karel špeciál.

Z Gottových dcér sa pohľady fanúšikov asi najviac upínajú k Charlotte, a ani nečudo. Po svojom slávnom otcovi zdedila nielen podobu, ale aj spevácky talent. Už počas života Krala Gotta s ním vstupovala na jeho koncertoch a ako darček k jej trinástym narodeninám s ňou naspieval spoločnú pieseň Srdce nehasnou, ktorá za tri roky zaznamenala 71 miliónov pozretí. Ivana Gottových fanúšikov potešila aj videom z koncertu, kde si spoločne zaspievali pieseň Zvonky štěstí, ktorú božský Kája pred rokmi naspieval s Darinkou Rolincovou.

Charlotte Gottová na pódiu, ľudia ani nedýchali! FOTO

O tom, že Charlotte Gottová má talent, svojho času prehovoril aj hitmaker Michal David (61), ktorý ju ešte ako dieťa obsadil do muzikálu Matta Hari. Podľa neho, keby nemala talent, priezvisko Gottová by jej k role v jeho muzikáli rozhodne nepomohlo. A tak všetkých potešilo, keď vdova Ivana oznámila, že medzi účinkujúcimi na koncerte Pocta Karlu Gottovi bude práve aj Charlotte. Fanúšikovia boli z toho vo vytržení. Charlotte Gottová zaspievala spolu s Darou Rolins  (49)Zvonky štěstí, ktoré zvykla spievať spolu so svojím otcom na jeho koncertoch počas jeho života.

 

Bude z Charlotte spevácka hviezda? Gott pred smrťou zmenil názor! Čítajte!